-

Dovolená Svoronata - hotely

Ammes

Náhled objektu Ammes, Svoronata, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Svoronata a na ubytování ve studiu nebo apartmánu Ammes budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Astra Village

Náhled objektu Astra Village, Svoronata, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Astra Village je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Svoronata prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Irinna

Náhled objektu Irinna, Svoronata, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Irinna, kde si můžete v resortu Svoronata na Kefalonii bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Svoronata - informace

Vesnice Svoronata se nalézá na jihozápadním pobřeží jónského ostrova Kefalonia a jen asi 2 kilometry od zdejšího mezinárodního letiště. Není typickým prázdninovým resortem, neboť centrum obce leží ve vzdálenosti asi kilometr od pobřeží a zdejší ubytovací kapacity jsou roztroušeny na poměrně rozlehlém území. V letovisku Svoronata se tak dá bydlet prakticky u letiště a stejně tak do této oblasti patří i ubytovací kapacity, které se nalézají více než 3 kilometry od zdejší přistávací dráhy.

Dovolená Svoronata - fotografie

Díky blízkosti letiště je Svoronata poměrně rušným prázdninovým resortem a tomu odpovídá i jeho turistická vybavenost. Na něco dobrého z vyhlášené řecké kuchyně zvou četné restaurace, tradiční taverny a posedět s přáteli či s rodinou je možné ve zdejších cukrárnách a kavárnách. Turisté, kteří by si chtěli dát něco ostřejšího, můžou zajít do několika barů, které se nalézají často v blízkosti zdejších pláží. U jednotlivých ubytovacích zařízení nechybí nejrůznější obchody a obchůdky, kde je možné nakoupit vše pro prožití příjemné dovolené v Řecku.

Nabídka ubytování v oblasti Svoronata je poměrně pestrá a turisté mohou bydlet jak v dobře vybavených, ovšem poněkud dražších hotelech, tak také v cenově příznivých penzionech či apartmánech. Některé z těchto staveb byly vybudovány přímo na zdejších plážích a z jiných musí naopak turisté k vodě urazit i více než kilometr. Záleží tedy na preferencích konkrétního jedince, zda chce prožít svou dovolenou v rušné části střediska Svoronata nebo bydlet stranou veškerého cestovního ruchu a užívat si klidu a skvělých možností relaxace.

Dovolená Svoronata - fotografie

Svoronata nabízí ke koupání hned několik písčitých pláží. Tou nejdelší je pláž Avithos, která se nalézá v jihovýchodní části letoviska, a jejíž délka přesahuje jeden kilometr. K menším plážím pak patří pláže Ammes, nalézající se jen několik stovek metrů od zdejšího letiště, a také Ai Helis, kterou mohou turisté navštívit ve vzdálenosti asi půl kilometru od zdejšího přístavu východním směrem.

Většina pláží oblasti Svoronata je dobře turisticky vybavena a jejich návštěvníci si tu mohou zapůjčit plážová lehátka a slunečníky. Vstup do vody z místních pláží je pozvolný a tak jsou vhodné i pro pobyt malých dětí či méně zdatných plavců. U většiny pláží vesničky Svoronata je též v provozu stánek s rychlým občerstvením, takže komu by během slunečného dne vyhládlo, má to na rychlé jídlo skutečně jen pár metrů.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Svoronata není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Argostoli, Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Vrahinari.

Další sekce katalogu Svoronata, ostrov Kefalonia

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Svoronata, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Svoronata. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Svoronata jsou prezentovány v sekci Svoronata first minute.