Hotel Irina, Svoronata

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Svoronata

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří a all inclusive

Poloha
Hotelový komplex je zasazen do nádherné udržované zahrady. Nalézá se nedaleko malého přístavu v letovisku Agia Pelagia v blízkosti vesnice Svoronata, kam lze dojít pěšky. Ve vesnici jsou obchody, taverny, kavárny, bary a autobusová zastávka, odkud se snadno dostanete až do hlavního města Argostoli.

Ubytování
V hotelu jsou 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (pevné lůžko). Z balkónů je výhled na moře nebo do zeleně. Součástí vybavení je sprcha nebo vana, WC, lednička (platba na místě), sejf, klimatizace, telefon, fén a TV/SAT. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
V hotelu je velký bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, 2 tenisové kurty, restaurace, hotelový bar, bar u bazénu, recepce, konferenční místnost, dětské hřiště, obchod se suvenýry, Wi-Fi ve veřejných prostorách, parkoviště.

Stravování
Kontinentální snídaně je podávána v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří a all inclusive.

Shrnutí
Předností hotelu je příjemné prostředí a rodinná atmosféra.

Pláž
Nedaleko hotelu jsou 2 písečné pláže, na které se dostanete přibližné po 10 minutách chůze.

Vzdálenosti
od pláže: cca 800 m. od vesnice Svoronata: cca 1 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Svoronata

Hotel Irina není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Svoronata se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Svoronata: Ammes, Astra Village, Irinna.