-

Dovolená Vrahinari - hotely

Remetzo

Náhled objektu Remetzo, Vrahinari, ostrov Kefalonia, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Vrahinari a na ubytování ve studiu nebo apartmánu Remetzo budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Vrahinari - informace

Vrahinari je malou osadou s několika možnostmi ubytování ve vzdálenosti asi kilometr západně od letoviska Kounopetra. Vrahinari samotné je situováno v malé zátoce, kde se turisté mohou koupat hned na dvou písečných plážích, chráněných před vlivy otevřeného moře.

Dovolená Vrahinari - fotografie

Jižní pláž se jmenuje stejně jako celé letovisko Vrahinari a severní pak nese název Vatsa. Obě pláže mají sice na délku jen necelých 200 metrů, ale pro dovolenou u moře jsou takřka ideální. Do průzračně čistých vod Jónského moře se svažují jen pozvolna a tak je tady dovolená v Řecku vhodná pro rodiny s dětmi a horší plavce. V blízkosti jak pláže Vrahinari, tak i Vatsa, je možnost rychlého občerstvení, takže kdo by během slunečného dne na pláži dostal hlad, může si zajít na něco dobrého k jídlu.

Protože se Vrahinari nachází v jižní části poloostrova Paliki, turisté, kteří se rozhodli strávit svou dovolenou právě v této části ostrova Kefalonia, musejí počítat s více než hodinu trvajícím transferem z místního letiště.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Vrahinari není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Argostoli, Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata.