Hotel Gelina Village Waterpark, Acharavi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Acharavi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Gelina Village Waterpark - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha:
Hotel se nachází na okraji letoviska Acharavi. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 50 m od hotelu. Letiště je cca 40 km.

Vybavení hotelu:
Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, 2 restaurace, 4 bary, nákupní galerii, minimarket a vnitřní bazén. V zahradě se nachází tři bazény (lehátka a slunečníky jsou zdarma) a bazén pro děti. Hotel sousedí s aquaparkem Hydropolis (vstup je pro hotelové hosty 5x týdně zdarma, jídlo a nápoje za poplatek). Oficiální kategorie hotelu je 5*. Zájezdy operované s odlety z Brna / popř. Ostravy jsou zajišťovány jako zájezdy na míru, mimo garanční kapacity na poptání

Vybavení pokoje:
Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkový studiích "run of the house" s možností až dvou přístýlek , která mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio a SAT-TV. Každý pokoj má balkon nebo terasu. miniledničku. Centrální klimatizace v období 15/06-15.09 zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek. Možnost zajištění prostornějšího ubytování v apartmánech na vyžádání za vyšší cenu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Acharavi

Hotel Gelina Village Waterpark není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Acharavi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Acharavi: Acharavi Beach, Century Resort, Corifo Village, Kormoranos, Sun Village.