Studio / Apartmán Pelagia, Acharavi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Acharavi

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 11.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Pěkná studia se nachází přímo u krásné písečně oblázkové pláže v oblíbeném letovisku Acharavi (Řecko, Korfu). Přímo před studii se rozkládá velká veranda s terasou, ze které se vstupuje přímo na pláž. V celém objektu je možnost Wi‑Fi připojení zdarma. Centrum letoviska Acharavi je vzdáleno cca 500 m, nejbližší restaurace se nachází cca 100 m od ubytování. Celková délka pláže je přes 8 km a přímo vybízí k romantickým procházkám. Nedaleko studií se nachází vodní park Hydropolis s několika bazény, skluzavkami a řadou atrakcí a programů především pro děti. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří hledají klid a odpočinek přímo u krásné pláže, ale zároveň ocení i možnost aktivního odpočinku.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, klimatizace, kuchyňský kout, lednice, TV, rychlovarná konvice, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení večeří v taverně na pláži.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)


Příplatky
Jednolůžkové studio: 300 Kč/noc
Večeře dospělý: 320 Kč/noc
Večeře dítě 2–12 let: 230 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Acharavi

Studio / Apartmán Pelagia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Acharavi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Acharavi: Acharavi Beach, Century Resort, Claire, Corifo Village, Gelina Village and Resort, Ionian Princess, Kormoranos, Marie.