Studio / Apartmán Stefanie, Acharavi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Acharavi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Rodinná studia a apartmány v příjemné klidné zahradě.

Poloha
Studia jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky za poplatek.

Vzdálenosti
Studia a apartmány jsou umístěny v zahradě, stranou od ruchu letoviska Acharavi, cca 70 m od písčito-oblázkové pláže a cca 400 m od centra letoviska. V okolí je množství obchodů, směnáren, restaurací a taveren. Městečko Acharavi se vyznačuje bohatým nočním životem.

Ubytování
Studio: obytná místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem s lednicí, vařičem a varnou konvicí, koupelna/WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování také v apartmánech s oddělenými ložnicemi pro 4 osoby, cena na vyžádání v CK. Maximální obsazenost: studio: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení a služby
Dvoupodlažní vilka se studii a apartmány s možností přistýlky. Z některých studií v horním patře je výhled na moře.

Sport a zábava
Za poplatek: vodní sporty na pláži od místních firem.

Další ubytovací kapacity v letovisku Acharavi

Studio / Apartmán Stefanie není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Acharavi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Acharavi: Acharavi Beach, Century Resort, Claire, Corifo Village, Gelina Village and Resort, Ionian Princess, Kormoranos, Marie, Pelagia.