Studio / Apartmán Studia Mery, Acharavi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Acharavi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Oblíbená studia jsou umístěna v jednopatrovém domě v klidné části letoviska Acharavi (Řecko, Korfu) na severu ostrova Korfu. Pěkná písečně‑oblázková pláž, která se táhne podél pobřeží, je vzdálena pouhých 30 m. Klienti mají možnost zapůjčit si lehátka na pláž zdarma. V blízkosti studií se nachází restaurace, taverny a obchůdky. Vzdálenost do centra města je přibližně 700 m. Okolí vybízí k romantickým procházkám a výletům na kole. Nedaleko Acharavi se nachází menší akvapark Hydropolis, který nabízí vodní radovánky především pro děti. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, ale především těm, kteří si přejí strávit klidnou a příjemnou dovolenou.

Ubytování
Prostorná studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek), TV, Wi‑Fi připojení (zdarma), kuchyňský kout, lednice, koupelna a balkon s posezením (boční výhled na moře).

Stravování
Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení snídaní a večeří v blízkém hotelu.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)


Příplatky
Jednolůžkové studio: 470 Kč/noc
Snídaně: 120 Kč/noc
Večeře dospělý: 300 Kč/noc, Večeře dítě 2–12 let: 210 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/pondělí.

Příbuzné produkty
Studia Mery 10/11 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Acharavi

Studio / Apartmán Studia Mery není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Acharavi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Acharavi: Acharavi Beach, Century Resort, Claire, Corifo Village, Gelina Village and Resort, Ionian Princess, Kormoranos, Marie, Pelagia.