Studio / Apartmán Akis, Agios Georgios (jih)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Jednoduše zařízené apartmány a studia. Centrální poloha.

centrální, možnosti pro nakupování a taverny v blízkosti. V hlavní sezoně autobusová doprava do hlavního města Korfu (cca 35 km). Letiště cca 40 km.

písečná pláž cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

celkem 16 ubytovacích jednotek ve 2 budovách. Klienti mohou využívat bazén hotelu Belle Helene (cca 100 m) s vestavěným dětským bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

zrekonstruované, jednoduše zařízené. Studia (A1B/A2B): obývací ložnice s kuchyňským koutkem, chladnička, klimatizace, sat. TV, sprcha, WC a balkon nebo terasa. Apartmány (A2A/A3A/A4A): cca 50 m2, 2 ložnice a kombinace kuchyně/jídelny, jinak vybavení jako A2B.

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze večeře formou bufetových stolů. Veškeré pokrmy se podávají v hotelu Belle Helene (cca 100 m).

Za poplatek
vodní sporty na pláži.

WiFi ve studiích a apartmánech zdarma.

místní kategorie: C.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios (jih)

Studio / Apartmán Akis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios (jih) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios (jih): Antonis, Blue Sea, Bruskos, George, Golden Sands, Saint George Palace, Sandy Beach.