Studio / Apartmán Antonis, Agios Georgios (jih)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 13.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Přízemní dům, ve kterém se studia nachází, leží v těsné blízkosti oblíbeného hotelu Belle Helene a hosté tak mohou využívat všech hotelových služeb – bazénu, recepce, restaurace, baru, Wi-Fi připojení je v celém objektu k dispozici zdarma. Krásná a široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 50 m a pro svoji čistotu je každoročně oceňována modrou vlajkou. V centru letoviska v Agios Georgios (Řecko, Korfu) naleznete obchůdky, restaurace i taverny. Pro milovníky sportovního vyžití jsou zde k dispozici půjčovny horských kol, automobilů a motocyklů. Na pláži je možné zapůjčit si šlapadlo, loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme klientům, kteří preferují studiové ubytování a zároveň rádi využijí hotelové služby.

Ubytování
Prostorná studia s možností 1 přistýlky, kuchyňský kout, lednice, klimatizace, TV, Wi-Fi zdarma, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
Bez stravy: Vlastní strava.
Polopenze: Možnost dokoupení snídaní a večeří formou bufetu ve vedlejším hotelu Belle Helene.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam a zpět
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta.

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
Snídaně: 120 Kč/noc
Večeře dospělý: 270 Kč/noc
Večeře dítě 2–12 let: 190 Kč/noc


Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy – pondělí/ čtvrtek

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios (jih)

Studio / Apartmán Antonis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios (jih) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios (jih): Blue Sea, Bruskos, George, Golden Sands, Saint George Palace, Sandy Beach.