Studio / Apartmán Athena, Agios Georgios (jih)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Příjemný rodinný hotel leží pouhých 50 m od dlouhé písečné pláže, od které je oddělen jen místní komunikací, nedaleko centra letoviska Agios Georgios. Jedná se o menší hotel rodinného typu, který se skládá ze dvou budov, v hlavní budově jsou recepce, restaurace a pokoje, v další pak jsou pokoje i studia. 

Vybavení
Recepce, venkovní krytá restaurace, salonek, trezory, bar, nově vybudovaný velký bazén a menší dětský bazének, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WI-FI připojení, na pláži je možné provozovat vodní sporty, v letovisku je půjčovna kol, motorek, aut, šlapadel nebo loděk, k dispozici jsou také nezbytné taverny a minimarkety.

Ubytování
Prostorná 2 lůžková studia s možností 1 přistýlky, mají vlastní sociální zařízení, TV, vybavený kuchyňský kout s ledničkou a základním nádobím, klimatizaci a balkon/terasu, na balkonových oknech jsou instalovány stahovací sítě proti hmyzu.

Stravování
Vlastní.

Cena zahrnuje
10/11x ubytování ve studiích beze stravy dle termínu, letenku Praha-Kerkyra-Praha, transfer na letiště v Řecku a zpět, letištní poplatky včetně palivového příplatku, služby delegáta. Konečné ceny!!!

Cena nezahrnuje
Svoz na letiště v ČR, cestovní pojištění.Palivový příplatek, který bude účtován v případě zvýšení cen leteckého paliva, v souladu s cenami letecké společnosti.

Slevy
Dítě do 2 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 12 let ubytování na přistýlce se 2 dospělými osobami za pevnou dětskou cenu. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků. Nelze kombinovat slevu dítě zcela zdarma (platí jen letištní poplatky ve výši 2.500 Kč) a slevu za včasný nákup.

Příplatky
SVOZ NA LETIŠTĚ ZDARMA DO 31.1.2016 (jinak 600 Kč/os./obě cesty) - odjezdová místa svozů: Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Louny (uskuteční se při minimálním počtu 6 osob).

Pojištění
Není v ceně:ALLIANZ pojišťovna:komplexní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - 30 Kč/os./den (bez omezení věku), 15 Kč/den - dítě do 15 letpojištění léčebných výloh (neomezené krytí) - 20 Kč/os./den (bez omezení věku, platí i děti)

Odlet
Praha
Poloha
Tato studia se nacházejí u jedné z nejhezčích pláží na ostrově, která je dostupná přes místní komunikaci.

Ubytování
Studia se nachází v budově v zahradě, jsou prostorná a moderně vybavená, mají balkon nebo terasu, klimatizaci (v ceně), vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout a TV. Možnost jedné přistýlky.

Objekt nabízí následující typy stravování
Studia jsou s vlastním stravováním, s možností dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze.

Sport
Plážový volejbal, půjčovna kol, motorek, aut, šlapadel nebo loděk.

Zábava
V blízkosti ubytování se nachází oblíbené taverny a obchůdky, kde je možná komunikace i v češtině.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios (jih)

Studio / Apartmán Athena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios (jih) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios (jih): Antonis, Blue Sea, Bruskos, George, Golden Sands, Saint George Palace, Sandy Beach.