Hotel Athena, Agios Georgios Pagon

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Ubytování
Pěkné 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, ledničku, klimatizaci a balkon (některé mají boční výhled na moře), na balkonových oknech jsou instalovány stahovací sítě proti hmyzu.

Stravování
Polopenze (snídaně formou bufetu včetně teplých a studených nápojů, servírované večeře mají 4 chody zahrnující salát, předkrm, hlavní jídlo a dezert - bez nápojů) - výborná domácí strava.

Vybavení
Recepce, venkovní krytá hotelová restaurace, salonek, trezory, bar, nově vybudovaný velký bazén a menší dětský bazének, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WI-FI připojení, na pláži je možné provozovat vodní sporty, v letovisku je půjčovna kol, motorek, aut, šlapadel nebo loděk, k dispozici jsou také nezbytné taverny a minimarkety.

Cena zahrnuje
10/11x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, letenku Praha-Kerkyra-Praha, transfer na letiště v Řecku a zpět, letištní poplatky včetně palivového příplatku, služby delegáta. Konečné ceny!!!

Cena nezahrnuje
Svoz na letiště v ČR, cestovní pojištění.
Palivový příplatek, který bude účtován v případě zvýšení cen leteckého paliva, v souladu s cenami letecké společnosti.

Slevy
Dítě do 2 let zdarma bez nároku na služby, dítě do 12 let pobyt na přistýlce při ubytování se 2 dospělými osobami za pevnou dětskou cenu.
Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků. Nelze kombinovat slevu dítě zcela zdarma (platí jen letištní poplatky ve výši 2.500 Kč) a slevu za včasný nákup.

Příplatky
SVOZ NA LETIŠTĚ ZDARMA DO 31.1.2016 (jinak 600 Kč/os./obě cesty) - odjezdová místa svozů: Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Louny (uskuteční se při minimálním počtu 6 osob).

Pojištění
Není v ceně: ALLIANZ pojišťovna:komplexní pojištění vč. storna zájezdu do 20 tis. Kč - 30 Kč/os./den (bez omezení věku), 15 Kč/den -dítě do 15 letpojištění léčebných výloh (neomezené krytí) - 20 Kč/os./den (bez omezení věku, platí i děti) 

Odlet
Praha

Poloha
Příjemný rodinný hotel leží pouhých 50 m od dlouhé písečné pláže, od které je oddělen jen místní komunikací, nedaleko centra letoviska Agios Georgios. Jedná se o menší hotel rodinného typu, který se skládá ze dvou budov, v hlavní budově jsou recepce, restaurace a pokoje, v další pak jsou pokoje i studia. Vynikající domácí strava (vaří manželka majitele), pěkný hotel za dobrou cenu!
Popis
Klidný hotel ideální pro rodiny s dětmi a starší páry v blízkosti pláže.

Poloha
Písčitá pláž s velmi pozvolným vstupem do moře se nachází 50 m od hotelu. Jedná se o jednu z nejhezčích pláží na Korfu, oceněnou modrou vlajkou kvality.

Vzdálenosti
Hotel se nachází v půvabné zátoce Half Moon na severozápadní části ostrova Korfu. Je situován přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios s možností nákupů, zábavy a stravování, 35 km od centra hlavního města Kerkyry a 36 km od letiště.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, chladnička, satelitní televize, klimatizace (v ceně), telefon a balkon s výhledem na moře nebo do zahrady, některé pokoje mají vysoušeč vlasů. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení a služby
Recepce, Wi-Fi připojení, prostorná hala, úschova cenných předmětů v bezpečnostní schránce, bar, restaurace s à la carte menu, širokoúhlá televize, salonek, prostorná zahrada, vlastní parkovací prostor u hotelu. Sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava
Za poplatek: plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů - loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Nedaleko je i potápěčský klub, neboť skalnaté útesy po okrajích pláže nabízejí potápěčům a šnorchlařům nádherný pohled na zdejší bohatý podmořský život.

Děti
Bazén s oddělenou částí pro děti.
Popis
Athena hotel je po vybudování vlastního bazénu v kategorii 3*. Nachází v půvabné zátoce Half Moon na severozápadní části ostrova Korfu v centru populárního letoviska Agios Georgios (35 km od hlavního města Korfu). Leží v těsné blízkosti písečné pláže. Z hotelové restaurační terasy, je překrásný pohled na moře a několik ostrůvků. Průzračně čisté moře a nádherné pláže lákají ke koupání. Hned vedle hotelu jsou restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Je zde mnoho různých obchůdků, půjčovny sportovních potřeb (lodě, šlapadla, horská kola), půjčovna automobilů a populárních motocyklů. Nechybí ani diskotéka. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

Poloha
- 30 m od hezké písčité pláže s velmi pozvolným vstup do moře
- hotel se nachází přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios s možností nákupů, zábavy a stravování
- nový venkovní bazén je součástí
- 35 km od centra hlavního města Kerkyry
- letiště je vzdálené 36 km.

Ubytování
Hotel má k dispozici 18 dvoulůžkových pokojů ve vynikající kvalitě. Pokoje jsou prostorné, většina z nich je s možností přistýlky. Vybavení: koupelna s WC, vysoušeč vlasů, chladnička, satelitní TV, klimatizace (v ceně), telefon a prostorné balkony s výhledem na moře nebo do zahrady.

Vybavení a služby
Hotel s klasickým řeckým jménem je zcela nový. Vstupní prostor je s recepcí, kde se nabízí úschova cenných předmětů v bezpečnostní schránce. K občerstvení slouží bar, součástí je restaurace s a-la-carte menu, širokoúhlá TV a salonek. K dispozici je WiFi. Součástí hotelu je také prostorná zahrada. U hotelu je vlastní parkovací prostor. Venkovní restaurace je jen pár metrů od pláže a nabízí nádherný výhled na celou zátoku. Pro koupání a osvěžení hostům slouží nově vybudovaný venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava
Dlouhá písčitá, plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů – loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Nedaleko je i potápěčský klub, neboť skalnaté útesy po okrajích pláže nabízejí potápěčům a šnorchlařům nádherný pohled na zdejší bohatý podmořský život.

Tip
Pobyt v Athena hotelu zaručuje příjemnou dovolenou. Je ideální pro mladé i starší páry, má výborné podmínky pro rodiny s dětmi. Doporučuje se klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou s využitím sportovních aktivit u moře. Příjemné večerní procházky v promenádní části Agios Georgios a pestrá noční zábava. Možnost výletů do okolí nebo celodenní poznávací výlet po ostrově.

Objekt nabízí následující typy stravování
V ceně je polopenze. Snídaně jsou rozšířené kontinentální a večeře servírované o 4 chodech (předkrm, zeleninový salát, hlavní jídlo a dezert). Stravování probíhá v příjemné hotelové restauraci, která je vzdálená jen pár metrů od pláže.

Doplňující informace k dopravě
Pravidelné lety z Prahy na Korfu (Kerkyra) a zpět jsou v letní sezóně zajišťovány každý den leteckou společností Travel Service dle letového řádu (www.smartwings.com). Několikrát týdně se také nabízejí lety z Brna a Ostravy. Časový posun na Korfu je +1 hodina.
Popis:
Oblíbený rodinný hotel ležící 30 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (pláž je oddělena málo frekventovanou pobřežní komunikací). V blízkém centru letoviska Agios Georgios najdete restaurace, několik barů, obchůdky a také bowling. V letovisku je k dispozici i půjčovna kol, aut a motorek. Hotel doporučujeme klientům, kteří hledají klid a krásné koupání.

Informace k ubytování:
 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén) SAT/TV, telefon klimatizace, lednice balkon (většina pokojů s částečným výhledem na moře)

Vybavení a služby:
 vstupní hala s recepcí, trezor, Wi-Fi  TV místnost, restaurace, bar bazén, dětský bazén, terasa (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek) za poplatek: vodní sporty, šlapadla, motorový člun

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Korfu - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Korfu - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Korfu - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánípolopenzislužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě
Popis
Oblíbený rodinný hotel se nachází pouhých 30 m od překrásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze málo frekventovanou místní komunikací. V blízkém centru letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu) najdete restaurace, několik barů, obchůdky a také bowling. K vybavení hotelu patří recepce s možností využití sejfu (zdarma), Wi-Fi připojení zdarma, společenská místnost s TV, venkovní krytá restaurace s nádherným výhledem na moře a bar. Osvěžení v horkých letních dnech nabídne nově vybudovaný bazén s oddělenou dětskou částí. Terasa s lehátky a slunečníky zdarma přímo vybízí k lenošení a užívání si hřejivých slunečních paprsků. Svou dovolenou můžete trávit i aktivně, například při některém z vodních sportů, nebo s možností lodních výletů na okolní pláže. Využít lze také potápěčský klub. V letovisku se nachází i půjčovna kol, motorek a aut, takže se můžete vydat za krásami ostrova, jeho kouzelnými zátokami a malebným vnitrozemím. Hotel doporučujeme všem, kteří preferují krásné koupání a rodinnou atmosféru hotelu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon (většina pokojů má částečný výhled na moře).

Stravování
Polopenze: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaná o 4 chodech, domácí kuchyně paní Athény.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
Jednolůžkový pokoj: 820 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy – pondělí/ čtvrtek

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios Pagon

Hotel Athena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios Pagon se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios Pagon: Alkyon, White House.