Studio / Apartmán Eleana, Agios Georgios Pagon

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Přízemní budova umístěná v pěkné zahradě s lehátky se nachází jen 50 m od krásné písečné pláže. Prostorná studia jsou vybavena kuchyňským koutem, který slouží k jednoduchému vaření. Další možností stravování je polopenze podávaná v blízkém hotelu Alkyon, případně návštěva místních taveren s tradiční řeckou kuchyní. Studia doporučujeme všem, kteří mají rádi klidné prostředí krásnou přírodu a hezké koupání.

Informace k ubytování:
 dvoulůžková studia s možností přistýlky sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana) kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) klimatizace (za poplatek cca 5 €/den) terasa

Vybavení a služby:
Wi-Fi zdarmabazén nedaleko studií u hotelu Alkyon (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Korfu - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Korfu - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Korfu - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravy (možnost dokoupení snídaní a večeří podávaných v blízkém hotelu Alkyon)služby delegáta v místě pobytu
Popis
Přízemní budova pečlivě udržovaná příjemnými majiteli umístěná v pěkné zahradě jen 50 metrů od překrásné písečné pláže v letovisku Agios Georgios (Řecko, Korfu). Všechna studia jsou prostorná, standardně vybavená s možností přistýlky a s terasou, kde určitě strávíte nejeden romantický večer – ať už při pohledu na poslední paprsky slunce nebo na moře neúnavně šeptající svoje tajemství. Máte také možnost dokoupit si stravování v blízké restauraci v hotelu Alkyon a rovněž využít nedaleký bazén. V tomto ubytování najdete nejen odpočinek, ale i možnost procházek krásnou okolní přírodou. A večer se můžete přesvědčit v některé z taveren o pravdivosti zvěstí o pověstné řecké kuchyni.

Ubytování
Studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (5 €/den), kuchyňský kout, koupelna a terasa se zahradními lehátky.

Stravování
Vlastní: Vlastní nebo možnost dokoupení snídaní a večeří formou bufetu v blízkém hotelu Alkyon.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
Jednolůžkový pokoj: 300 Kč/noc
Snídaně: 110 Kč/os/noc
Večeře dospělý: 260 Kč/noc
Večeře dítě 2–12 let: 150 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, z Prahy a Ostravy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios Pagon

Studio / Apartmán Eleana není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios Pagon se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios Pagon: Alkyon, White House.