Studio / Apartmán Leonidas, Agios Georgios Pagon

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Studia v pěkné zahradě se nachází v mírném svahu letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená 150 m od studií patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. V centru vzdáleném 200 m naleznete obchůdky, restaurace a taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Máte také možnost dokoupit si stravování (snídaně a večeře) v blízké restauraci hotelu Belle Helene nebo zde využít bazén (podmínkou je konzumace v pool baru). Na pláži je možné zapůjčit si šlapadlo či loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří si přejí strávit dovolenou v klidném a malebném prostředí.

Ubytování
Prostorná studia s možností až 3 přistýlek jsou rozdělena na 2 místnosti – samostatná ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (2 děti do 18 let nebo 1 dospělá osoba a dítě do 18 let) a s rozkládacím lůžkem pro dítě do 12 let, kuchyňský kout, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon.

Stravování
Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu v hotelu Belle Helene.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)


Příplatky
Snídaně: 120 Kč/noc
Večeře dospělý: 270 Kč/noc, Večeře dítě 2–12 let: 190 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/pondělí.

Příbuzné produkty
Studia Leonidas 10/11 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios Pagon

Studio / Apartmán Leonidas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios Pagon se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios Pagon: Alkyon, White House.