Studio / Apartmán Vila Lola, Agios Georgios Pagon

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Patrový dům, v němž se studia nachází, je součástí hotelového komplexu Alkyon a hosté tak mohou využívat všech jeho služeb – bazénu, recepce, restaurace, baru atd. V přízemí domu se nachází obchůdek se základními potravinami a suvenýry. Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 30 m od studií patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. V centru letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu) naleznete obchůdky, restaurace a taverny. Pro milovníky sportovního vyžití jsou zde k dispozici půjčovny horských kol, automobilů a motocyklů. Na pláži je možné zapůjčit si šlapadlo, loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme klientům, kteří preferují studiové ubytování a zároveň rádi využijí i hotelové služby.

Ubytování
Prostorná a pěkná studia s možností až 2 přistýlek (umístěná v 1. patře), kuchyňský kout, lednice, klimatizace (5 €/den), TV, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování
Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive ve vedlejším hotelu Alkyon.

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)


Příplatky
Jednolůžkové studio: 450 Kč/noc
Snídaně: 90 Kč/noc
All inclusive dospělý: 350 Kč/noc, All inclusive dítě 2–12 let: 210 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – pondělí/čtvrtek.

Příbuzné produkty
Studia Lola 7 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios Pagon

Studio / Apartmán Vila Lola není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios Pagon se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios Pagon: Alkyon, White House.