Hotel Alonakia, Agios Gordios

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Agios Gordios

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Písečná pláž mělce vybíhající do mořské zátoky na pozadí kučeravých zelených vršků – to je Agios Gordios, poměrně nové turistické centrum v krásné krajině. Alonakia je hotel s nádherným výhledem na moře v zálivu poblíž oblíbeného letoviska Agios Gordios. Nevelký hotel má rodinnou atmosféru a své služby nabízí se zaměřením na lidské vztahy a tradiční pohostinnost. Od zlaté pláže Agios Gordios je vzdálen pouhých 350 m. Zelené pahorky lemují pobřeží této velmi hezké oblasti ostrova. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, na své si přijdou i milovníci aquaparků, jeden z největších na Korfu je vzdálen pouhých 7 km. Pláže jsou s velmi jemným pískem, moře je velmi a malé restaurace a bary jsou jen krůček od pláže.

Poloha
- možnost koupání nebo odpočinek na písečné pláži vzdálené jen 350 m od hotelu
- vzdálenost od centra Agios Gordios pouze 300 m
- nákupní možnosti a zábava 300 m
- aquapark 7 km
- centrum Korfu (Kerkyra)je vzdálené 14 km
- letiště Korfu 15 km

Ubytování
Rodinný hotel 3*plus má k dispozici 20 pokojů vybavených tradičním stylem v kombinaci s novými prvky. Zejména ručně vyrobený nábytek, svítilny a lampy připomínají prvky interiérů Starého města Korfu. Všechny pokoje mají balkon s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolní vršky. Jsou vybaveny koupelnou s WC, satelitní TV, individuálně ovládanou klimatizací, chladničkou, telefonem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. Klimatizace je za příplatek, 5 € na den. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení a služby
Svěží okolní zahrada, venkovní a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace, bar, kavárna, venkovní terasa s nádherným výhledem na moře, internet, recepce a vlastní parkoviště. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Domácí zvířata jsou na pokojích povolena.

Sport a zábava
Venkovní bazén, dětský bazén, vodní sporty cca 350 m od hotelu. V blízkosti je potápěčská škola. Malebné místečka, rybí taverny a bary přímo u moře nabízejí příjemnou atmosféru po celý den. Nákupy a zábava v blízkém Agios Gordios.

Tip
Agios Gordios leží ve středu ostrova Korfu na straně Jaderského moře. Vybízí k návštěvám severní i jižní části ostrova a k poznání historie Korfu. Zelená barva nesčetných olivovníků, nádherné písčité pláže a modré moře se vyznačují příznivou atmosférou nezapomenutelných prázdninových zážitků v této části Středomoří.

Objekt nabízí následující typy stravování
Nabízí se polopenze. Snídaně a večeře s bohatou bufetovou paletou se podávají v hotelová restauraci nebo lze využít příjemné atmosféry přilehlé terasy s výhledem na moře a na okolní přírodu. Při večeřích je vyžadováno společenské oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Doplňující informace k dopravě
Pravidelné lety z Prahy na Korfu (Kerkyra) a zpět jsou v letní sezóně zajišťovány každý den leteckou společností Travel Service dle letového řádu (www.smartwings.com). Několikrát týdně se také nabízejí lety z Brna a Ostravy. Časový posun na Korfu je +1 hodina.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Gordios

Hotel Alonakia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Gordios se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Gordios: Aquis Aghios Gordios Beach, Mayor La Grotta Verde Grand Resort.