Hotel Aquis Agios Gordios, Agios Gordios

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Agios Gordios

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Luxusní hotel, který je určen pouze pro osoby starší 18 let, byl plně rekonstruován a modernizován, aby dosáhl vysokých standardů svých služeb. Nachází se přímo nad nádhernou písečnou pláží u prostřed bujné tropické zahrady. Areál nabízí nádherný výhled na moře a okolní horské scenérie. Centrum letoviska Agios Gordios je vzdáleno 1km. Hlavní město ostrova a letiště naleznete 17km od hotelu.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří, recepce 24 hodin, dále se zde nachází směnárna, tři restaurace: (hlavní restaurace, A la carte Mediterranean restaurant, Kukutsi Sushi Bar), pool, beach a main bar, možnost Wifi připojení, wellness club, masáže, sauna, jacuzzi (za poplatek), kadeřnictví. Velký plavecký bazén ve stylu laguny, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje:
Na standardních dvojlůžkových pokojích naleznete, vlastní sociální zařízení, SAT/TV, DVD přehrávač a Hi Fi, minibar-ledničku, Wi Fi připojení na internet, bezpečnostní schránku, telefon, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkón nebo terasu s výhledem do krajiny. Za příplatek možnost výhledu na moře.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Gordios

Hotel Aquis Agios Gordios není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Gordios se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Gordios: Mayor La Grotta Verde Grand Resort.