Hotel Corfu Senses, Agios Ioannis Peristeron

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Corfu Senses - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha objektu:
Hotel v srdci oblasti Agios Ioannis Peristeron, mezi klidným letoviskem Benitsesa a rušným letoviskem Moraitika s možností nákupů, restaurací a barů, nejbližší supermarket cca 100 m. Autobusová zastávka přímo před hotelem, hl. město cca 17 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, směnárna, trezor za poplatek, výtah. Venku bazén, terasa na slunění s lehátky zdarma. Soukromé parkoviště zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, centrální klimatizace (červen–září), minilednička, TV/sat., rádio, balkon/terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře.

Zábava:
Jednou týdně živá hudba.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti:
Za poplatek: stolní tenis, volejbal, kulečník, šipky.

Program All Inclusive:
Dětský bazén.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Ioannis Peristeron

Hotel Corfu Senses není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Ioannis Peristeron se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Ioannis Peristeron: Aurora, Corfu Belvedere, Corfu Senses Resort, MarBella Corfu, Marbella Nido, Primasol Louis Ionian Sun.