Studio / Apartmán Parathinalos, Agios Ioannis Peristeron

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Velmi příjemný menší pěkně upravený areál s přátelskou atmosférou v klidné zátoce, přímo u moře a pláže, tvoří celkem 4 dvoupatrové budovy. Studia Para Thin Alos (což přeloženo znamená „na pláži“) jsou umístěna v pěkné zahradě s květinami, vinnou révou, keři a stromy, která sahá až na pláž. Nejbližší minimarket se nachází hned naproti, jen cca 10 m. Studia jsou situována ve skutečně poklidném, relaxačním prostředí letoviska Agios Ioannis, zde najdete 2 vyhlášené taverničky s rybími specialitami, plážový bar Raratonga, tavernu a jeskynní bar Cave a café bar Ethnic (během srpna zde mívají živou hudbu). Hlavní město Myrina je cca 8 km,doporučujeme si během dovolené pronajmout auto a projet si ostrov. Ve vzdálenosti cca 5–10 minut chůze je kostelíček Agios Fanourios u jeskyně, který doporučujeme navštívit. Odtud je krásný výhled na letovisko a hotel Porto Plaza Beach Resort, který je součástí naší nabídky. Z druhé strany je již zmiňovaný café bar v jeskyni a hned vedle je tradiční řecká taverna s místními specialitami.

Ubytování
Celková kapacita je 12 1-2lůžkových studií s možností 1 přistýlky. Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, TV (jen místní programy), kuchyňským koutem se základním vybavením a elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, trezorem a balkónkem nebo terasou s výhledem do okolí, vnitrozemí nebo bočním výhledem směrem na moře. Na balkóncích jsou slunečníky. Fén je na vyžádání na recepci.

Vybavení a služby hotelu
V hotelu je recepce (08:00-23:00), místnost s TV/SAT, snackbar, pěkná zahrada, parkoviště, bazén, slunečníky a lehátka na pláži zdarma. Wi-Fi je v areálu zdarma. Upozorňujeme, že v budovách není výtah. V sezóně 2017 zde byla příjemná dřevěná lehátka s matrací.

Stravování
Předem je možné přikoupit si večeře plus ve formě bufetu v hotelu Porto Plaza Beach Resort **** vzdáleném cca 250 m. Večeře PLUS jsou podávány formou bufetu od 19:00 do 21:00 hod. Večeře zahrnuje 1 nápoj (nealko, víno nebo pivo místní výroby).

Shrnutí
Klidné prostředí, rodinná atmosféra, stříška u moře s vinnou révou vybízí k příjemnému zastíněnému posezení.

Pláž
Pláž tvoří pruh větších oblázků, přímo u břehu a vstupu do moře je pásmo písku. Pláž je hned před areálem studií. Vstup do moře je pozvolný, na dně je písek. Moře je zde velmi čisté. Organizovaná pěkná písečná pláž místy s malými oblázky je vzdálena cca 100 m.

Vzdálenosti
Pláž: přímo před areálem studií Centrum letoviska Myrina: cca 8 km

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Ioannis Peristeron

Studio / Apartmán Parathinalos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Ioannis Peristeron se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Ioannis Peristeron: Aurora, Corfu Belvedere, Corfu Senses Resort, MarBella Corfu, Marbella Nido, Primasol Louis Ionian Sun.