-

Dovolená Agios Petros - hotely

Mayor Capo Di Corfu

Náhled objektu Mayor Capo Di Corfu, Agios Petros, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Agios Petros a na ubytování v hotelu Mayor Capo Di Corfu budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Agios Petros - informace

Agios Petros je letoviskem na nejjižnějším výběžku ostrova Korfu a leží mezi známějšími prázdninovými středisky Lefkimmi a Kavos. Obec leží jen asi kilometr jižně od přístavu v Lefkimmi a masový cestovní ruch vesničku Agios Petros zatím tolik nezasáhl.

Dovolená Agios Petros - fotografie

V Agios Petros se turisté mohou ubytovat jen v několika málo hotýlcích a penzionech. I turistická vybavenost je tady zatím pouze základní. Na oběd či večeři je možné zajít do několika taveren a restaurací a je zde k dispozici i obchod se smíšeným zbožím. To je ale zatím vše, co může Agios Petros svým návštěvníkům nabídnout.

Jižně orientovaná pláž v prázdninovém středisku Agios Petros je dostatečně prostorná a její povrch je tvořen jemným pískem. Celková délka pláže dosahuje téměř jednoho kilometru a tak není ani uprostřed hlavní turistické sezóny nijak přeplněná. Díky pozvolnému vstupu do moře je dovolená v Agios Petros žádána rodinami s malými dětmi a méně zdatnými plavci, kteří se nemusejí nijak obávat koupat ve zdejší průzračně čisté a příjemně prohřáté vodě jónského moře.

Dovolená Agios Petros - fotografie

Do hlavního města ostrova Korfu Kerkyra je to z Agios Petros asi 50 kilometrů a tak musejí turisté, kteří chtějí strávit dovolenou v Agios Petros, počítat s více než hodinu trvajícím transferem jak při příletu, tak při odletu.

Turisté, kteří se rozhodli prožít svou dovolenou právě v Agios Petros a chtěli by si užít zábavy nejen přes den na zdejší krásné pláži, ale i po setmění, se mohou vydat do nedalekého střediska Kavos, které je známé svou noční zábavou. V něm budou mít k dispozici četné bary, noční kluby, diskotéky a další zábavní podniky, kde se budou moci věnovat své oblíbené kratochvíli až do pozdního rána.

Díky své jižní poloze je Agios Petros skvělým místem pro poznávání této části ostrova Korfu. Turisté se nejčastěji vydávají lodí na výlet na nedaleké ostrovy Paxos a Antipaxos a zajímavou podívanou je určitě návštěva nedaleko ležící Albánie.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Agios Petros není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Agios Petros, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Agios Petros, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Agios Petros. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Agios Petros jsou prezentovány v sekci Agios Petros first minute.