-

Dovolená Agios Spyridon - hotely

Blue Bay Escape

Náhled objektu Blue Bay Escape, Agios Spyridon, ostrov Korfu, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Agios Spyridon a na ubytování v hotelu Blue Bay Escape budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Mareblue Beach

Náhled objektu Mareblue Beach, Agios Spyridon, ostrov Korfu, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Mareblue Beach je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Agios Spyridon prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Mare Blue Beach Resort

Náhled objektu Mare Blue Beach Resort, Agios Spyridon, ostrov Korfu, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Mare Blue Beach Resort, kde si můžete v resortu Agios Spyridon na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Mareblue Beach Resort

Náhled objektu Mareblue Beach Resort, Agios Spyridon, ostrov Korfu, Řecko
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Agios Spyridon, kde se nachází Hotel Mareblue Beach Resort, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Korfu vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Agios Spyridon - informace

Agios Spyridon je malou a poklidnou vesničkou v nejsevernější části ostrova Korfu, které se zatím dynamický rozvoj cestovního ruchu na ostrově vyhýbá. Zatím zde bylo vybudováno jen několik málo hotelů a hotýlků a hlavním poznávacím znamením obce je všudypřítomný klid a pohoda. Dovolená v Agios Spyridon tak bude maximálně vyhovovat všem turistům, kteří si přijeli na řecký ostrov Korfu užít klidu a pohody a odpočinout si od ruchu velkoměsta.

Dovolená Agios Spyridon - fotografie

I když je Agios Spyridon malým prázdninovým střediskem a nelze zde očekávat dokonalou turistickou vybavenost, i v tomto letovisku mohou turisté zajít do několika restaurací či taveren a mají zde k dispozici i malý supermarket. Jinak je Agios Spyridon velmi klidný a tak se tady bude dovolená líbit všem, kdo preferuje stranou hlavního turistického ruchu ležící letoviska před rušnými a pulzujícími prázdninovými resorty.

I když je Agios Spyridon malou vesničkou, nabízí výborné možnosti pro koupání a slunění se na břehu Jónského moře. Turisté, kteří tráví svou dovolenou v Agios Spyridon, si mohou užívat zdejší prohřáté a průzračně čisté vody hned na několika plážích. Ta největší z nich má písečný povrch a pravidelně získává ocenění modrou vlajkou za svou čistotu a kvalitu. Z pohledu turistiky je dobře vybavená a její návštěvníci si na ní mohou půjčit lehátka a slunečníky. Samozřejmě nechybí toalety, sprchy a také převlékárny.

Dovolená Agios Spyridon - fotografie

Dále od obce Agios Spyridon je možné najít při pobřeží hned několik menších plážích, ukrytých mezi skalisky. Tady se pak bude určitě líbit romantickým duším a turistům, kteří chtějí strávit den u moře v soukromí mimo hojně navštěvované pláže.

Komu by při pobytu v Agios Spyridon chybělo cokoliv z obvyklé turistické vybavenosti, může se vydat na nedaleko ležících a mnohem známější prázdninových resortů Acharavi, Roda a Kassiopi, které jsou z pohledu turistiky daleko lépe vybavené než Agios Spyridon. Všechny mají s letoviskem dobré autobusové spojení. To se týká zejména největšího města v této oblasti Roda.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Agios Spyridon není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, město Korfu, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Agios Spyridon, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Agios Spyridon, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Agios Spyridon. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Agios Spyridon jsou prezentovány v sekci Agios Spyridon first minute.