Hotel Blue Bay Escape, Agios Spyridon

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 19.350 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné části na okraji přírodní rezervace na severu ostrova Korfu. Střediska Acharavi a Kassiopi cca 7 km (1x za den autobusový transfer za poplatek). Hlavní město Korfu cca 45 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 2 km).

Vybavení hotelu:
15 dvou- a třípatrových budov, 350 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 x a´la carte restaurace. Bazén, terasa se slunečníky a lehátky zdarma, osušky oproti kauci, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoučeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, set na přípravu čaje a kávy, trezor za poplatek, balkon nebo terasa; na uvitanou hosté obdrží láhev minerální vody. DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz DRSV, palanda. SU: viz DR, oddělená obývací část..

Zábava:
Animační program.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Celkem 3 malé písečnooblázkové zálivy oddělené od hotelového areálu pouze málo frekventovanou silnicí, lehátka a slunečníky za poplatek. Osušky na pláž oproti kauci.

Pro děti:
Zdarma: tenis, volejbal, fotbalové hřiště, stolní tenis. Za poplatek: biliár.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, brouzdaliště, animace, dětská postýlka zdarma (na vyžádání), možnost hlídání dětí za poplatek (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní kontinentrální snídaně (10:00 - 10:30 hod.) Lehký snack (12:00 - 16:00 hod.) Zmrzlina pro děti (10.30 - 23:00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:30 - 23:00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Spyridon

Hotel Blue Bay Escape není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Spyridon se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Spyridon: Mareblue Beach, Mare Blue Beach Resort, Mareblue Beach Resort.