Hotel Argyris, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravy

Poloha
Argyris se nachází ve svahu na okraji letoviska Agios Stefanos nedaleko písečné pláže stejného jména. Právě na severu je pláž Agios Stefanos nejkrásnější. Na pláž se dostanete po pár minutách, seběhnete-li ze svahu po zpevněné cestě. Centrum osady je vzdáleno asi 15 minut chůze po místní komunikaci. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Dokonalou písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny s dětmi.

Ubytování
Standardně vybavená studia a apartmány jsou v přízemí nebo v patře. Prostorné terasy a balkóny studií a apartmánů jsou zastíněné a mají výhled do zeleně, k bazénu nebo směřují do údolí nebo k moři. Studia jsou dvoulůžková, některá s možností přistýlky (pro dítě do 12 let). Apartmány jsou prostorné a mají dvě ložnice. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). V domě je Wi-Fi a můžete si vyžádat dětskou postýlku a fén.

Vybavení a služby hotelu
Součástí ubytování je i bazén a malá recepce.

Shrnutí
Největší předností tohoto ubytování je dobrý přístup ke krásné pláži, kde se můžete koupat i bez plavek.

Vzdálenosti
od pláže Agios Stefanos: cca 250 m od centra Agios Stefanos: cca 800 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Hotel Argyris není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Evinos, Maria, Moros, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset, Theodosia.