Hotel Athena, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3 lůžka polopenze

Poloha
Hotel Athena se nachází v mírném svahu velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete po dřevěném chodníčku přímo od hotelového baru. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Centrum osady je velmi blízko, takže první taverny a obchody máte doslova na dosah. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Dokonalou písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny.

Ubytování
Standardně zařízené hotelové pokoje jsou ve vnořeném přízemí, v 1. a 2. patře. Jsou dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s možností přistýlky (i pro dospělou osobu). Z prostorných a zastíněných teras a balkónů pokojů je výhled do zeleně, do zahrady a na moře (na moře za příplatek). Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací, fénem a sejfem. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
K hotelu patří krásný bazén a bar, kde si můžete po celý den dopřát nápoje, občerstvení a i teplá jídla. Ve veřejných prostorách je Wi-Fi.

Stravování
Bohatá snídaně včetně teplého jídla je podávaná formou bufetu. Večeře je servírovaná (předkrm, hlavní jídlo – výběr ze tří jídel a dezert).

Shrnutí
Největší předností domu je skvělá poloha se snadnou dosažitelností pláže i centra letoviska.

Vzdálenosti
od pláže: cca 50 - 100 m od centra Agios Stefanos: cca 60 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Hotel Athena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Argyris, Evinos, Maria, Moros, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset, Theodosia.