Studio / Apartmán Paralia I, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Condor)

Poloha
Budova se nachází v klidném prostředí v mírném svahu nad krásnou písečnou pláží Agios Stefanos, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro rodiny s malými dětmi. Na pláž se dostanete velmi rychle po betonovém chodníčku. Centrum osady je nedaleko.

Ubytování
Studia a apartmán jsou v přízemí. Ze zastíněných balkónů je výhled na moře, v některých případech zastíněný zelení. Studia mají vždy dvě lůžka, apartmán se dvěmi ložnicemi a malou kuchyňkou má čtyři lůžka. Studia a apartmán mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, stropní ventilátory, klimatizaci (za příplatek) a trezor. V domě je Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Ubytovaní hosté mají možnost využívat bazén sousedního hotelu Vicky. Předpokládá se konzumace u bazénu.

Stravování
Majitel provozuje restauraci a bar Condor v centru Agios Stefanos, kde se na zastřešené terase podává mírně rozšířená kontinentální snídaně (za příplatek) a večeře se dvěma chody a salátem pro dvě osoby (za příplatek). Taverna je známá svojí dobrou kuchyní.

Shrnutí
Největší předností domu je výborná poloha, skvělá písečná pláž a výhled na moře.

Vzdálenosti
od pláže Agios Stefanos: cca 40 m od centra Agios Stefanos: cca 100 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Studio / Apartmán Paralia I není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Argyris, Evinos, Maria, Moros, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset, Theodosia.