Studio / Apartmán Paralia Luxury, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Paralia Luxury - vybavení

připojení k Internetu, klimatizace
Informace o ubytování
2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Condor)

Poloha
Budovy se nacházejí v klidném prostředí v mírném svahu nad krásnou písečnou pláží Agios Stefanos, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro rodiny s malými dětmi. Na pláž se dostanete velmi rychle po betonovém chodníčku. Centrum osady je nedaleko.

Ubytování
Luxusní studia a apartmány mají balkóny nebo terasy s krásným výhledem na moře. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou (apartmány mají dvě koupelny - jednu se sprchou a jednu s vanou), žehličkou a fénem, plně vybaveným kuchyňským koutem s vařičem, mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazákem, varnou konvicí a toustovačem, TV/SAT, klimatizací, sejfem a Wi-Fi. Dvoulůžková studia mají možnost přistýlky (rozkládací gauč pro dítě do 15 let nebo pro dospělou osobu). Čtyřlůžkové apartmány jsou až pro pět osob (rozkládací gauč pro dítě do 5 nebo 15 let). Ubytovací zařízení nabízí různé typy studií a apartmánů, v ubytování je i apartmán pro novomanžele.

Vybavení a služby hotelu
Ubytovaní hosté mají možnost využívat bazén sousedního hotelu Vicky. Předpokládá se konzumace u bazénu. U hotelu je možnost parkování.

Stravování
Majitel provozuje restauraci a bar Condor v centru Agios Stefanos, kde se na zastřešené terase podává mírně rozšířená kontinentální snídaně (za příplatek) a večeře se dvěma chody a salátem pro dvě osoby (za příplatek). Taverna je známá svojí dobrou kuchyní.

Shrnutí
Luxusní ubytování s krásným výhledem na moře a s výbornou polohou.

Vzdálenosti
od pláže Agios Stefanos: cca 40 m od centra Agios Stefanos: cca 100 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Studio / Apartmán Paralia Luxury není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Argyris, Evinos, Maria, Moros, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset, Theodosia.