Studio / Apartmán Theodosia, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3 lůžka bez stravy - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Condor)

Poloha
Budova se studii se nachází v jižní části letoviska cca 290 m od krásné písečné pláže Agios Stefanos, na kterou se dostanete snadno po místní komunikaci za pár minut. Centrum osady je vzdáleno jen asi 100 m, v okolí se nacházejí taverny a obchody.

Ubytování
Studia jsou prostorná vždy se dvěma lůžky a s možností přistýlky (pro dítě do 11 let). Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Z balkónů je buď výhled na moře nebo do zahrady. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí
Prostorná studia nedaleko krásné písečné pláže.

Pláž
Na krásné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře (vhodné i pro rodiny s malými dětmi) je možnost pronájmu slunečníků a lehátek. Můžete zde provozovat různé vodní sporty.

Vzdálenosti
od pláže Agios Stefanos: cca 290 m od centra Agios Stefanos: cca 100 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Studio / Apartmán Theodosia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Argyris, Evinos, Maria, Moros, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset.