Hotel Angela Beach, Agnos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Agnos

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.661 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 7%

Vybavení
Středisko:
Agnos Astrakeri

Poloha:
Hotelový areál s rodinnou atmosférou v severní části ostrova, uprostřed zeleně. Nejbližší obchody a restaurace jsou od hotelu vzdáleny cca 150 m, vzdálenost od letoviska Roda cca 3 km, od Acharavi cca 6 km, od letiště cca 36 km. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do letovisek Roda a Acharavi.

Vybavení:
Hotel disponuje cca 400 pokoji v několika budovách (některé s výtahem), vstupní hala s recepcí, trezor na recepci (za poplatek), televizní místnost, lobby bar, restaurace, obchod se suvenýry, Wi-Fi připojení ve většině části areálu zdarma.

Sport a zábava:
2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, stolní tenis, volejbal, kulečník, dětské hřiště. 1x týdně živá hudba.

Ubytování:
Superior pokoj pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek (palanda nebo rozkládací sofa), koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), telefon, TV, individuálně ovladatelná klimatizace, balkon nebo terasa, dětská postýlka (na vyžádání zdarma).

Stravování:
All inclusive zahrnuje: snídaně (8.00-10.00), obědy (12.30­-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00-24.00, alkoholické nápoje 13:00 - 24:00).

Pláž:
Hotel leží přímo u přírodní písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. 150 metrů od hotelu se nachází další písčitá pláž. Lehátka a slunečníky na pláži u hotelu zdarma. Hotel poskytuje osušky na pláž za poplatek.

Trasa:
Trasa letu: Korfu - Brno - Ostrava - Korfu Praha - Korfu - Praha

Tipy pro správnou volbu:
- ideální poloha na pláži - klidnější část ostrova

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.