-

Dovolená Arillas - hotely

Akti Arilla

Náhled objektu Akti Arilla, Arillas, ostrov Korfu, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Arillas a na ubytování v hotelu Akti Arilla budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Arillas - informace

Prázdninové středisko Arillas leží v západní části ostrova Korfu, jen asi kilometr jižně od městečka Agios Stefanos. Jde o slušně vybavené prázdninové středisko a tak se bude Arillas líbit jak turistům, kteří přilétají do Řecka na ostrov Korfu odpočinout si od ruchu velkoměsta, tak i těm jedincům, kteří chtějí prožít svou letní dovolenou u moře v dobře vybaveném středisku.

Dovolená Arillas - fotografie

Podél celé obce Arillas se táhne krásná písečná pláž, jejíž délka přesahuje jeden kilometr, a její povrch je tvořen jemným pískem. Proto je dovolená v Arillas často volena mladými rodiči, nebuď se nemusejí obávat pustit své ratolesti do vody samotné. Stejně tak je zdejší pláž skvělým místem pro koupání v příjemně prohřáté moři pro neplavce.

Pláž v Arillas je z pohledu turistiky velmi dobře vybavená a kdo by během pobytu u vody dostal hlad, může si zajít na něco dobrého k jídlu hned do několika zdejších restaurací a taveren. Díky své dostatečné rozloze nebývá pláž ani během nejvyšší sezóny dovolených přeplněná a každý si zde najde své místečko. Délka pláže v letovisku Arillas ji pak předurčuje k příjemným procházkám a díky své západní orientaci nabízí jedinečné pohledy na zapadající slunce.

Dovolená Arillas - fotografie

Ti z návštěvníků prázdninového střediska Arillas, kteří by se chtěli bavit i po západu slunce, mohou navštívit některý z zdejších barů či nočních zábavních podniků. Dokonce je zde v provozu i diskotéka. Tyto podniky však nijak nenarušují poklidný charakter letoviska Arillas a celou oblast lze charakterizovat jako klidnou. Kdo by chtěl poznat i něco více z ostrova Korfu a ne pouze bezprostřední okolí obce Arillas, může se vydat na sever do již zmiňovaného Agios Stefanos nebo naopak do letovisek ležících jižně od vesničky Arillas, k nimž patří Agios Georgios Pagon a o něco dále na jih potom známá Paleokastritsa.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Arillas není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.