Hotel Marwellous, Arillas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Arillas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Ubytování
2-lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pokoje jsou vybavené vlastní sprchou, WC, ledničkou, klimatizací, TV se satelitem a balkonem se zahradním nábytkem

Místo
Velmi pěkný rodinný hotýlek nacházející se cca 400 m od pláže letoviska Arillas. K pláži se jde po rovince. Tento hotýlek disponuje vlastním bazénem, tenisovým kurtem, barem, kuchyní a restaurací. Obchůdky a další restaurace jsou v dosahu 100 m. Hotýlek se nachází v klidnější části Arillas, je obklopen nekonečnými olivovými háji a neskutečně pestrou vegetací. Doporučujeme zejména pro starší generaci.

Letovisko
Letovisko Arillas * Směrem na jih se nachází vůbec jedno z nejhezčích letovisek na ostrově Agios Georgios cca 4.5 km, směrem na sever se nachází velmi živé Agios Stefanos cca 1,5 km. Pro čistotu moře si toto místo získalo prestižní mezinárodní ocenění „Modrá vlajka“.

Další ubytovací kapacity v letovisku Arillas

Hotel Marwellous není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Arillas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Arillas: Akti Arilla.