-

Dovolená Barbati - hotely

Golden Mare

Náhled objektu Golden Mare, Barbati, ostrov Korfu, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Barbati a na ubytování v hotelu Golden Mare budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Nautilus

Náhled objektu Nautilus, Barbati, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Nautilus je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Barbati prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Dovolená Barbati - informace

Příjemné letovisko Barbati je k nalezení na východním pobřeží ostrova Korfu, přímo na úpatí nejvyšší ostrovní hory Pantokrator. Díky zdejší zelené přírodě a jedinečné kulise již zmíněného Pantokratoru působí vesnička Barbati svěžím dojmem a turisté se zde budou cítit velmi dobře. Barbati se nachází na silnici spojující městečko Pirgi s letoviskem Nissaki a lze jej charakterizovat jako poklidné.

Dovolená Barbati - fotografie

Hlavním lákadlem, proč strávit dovolenou u moře na ostrově Korfu právě v Barbati, je zdejší pláž. Její povrch tvoří jemné oblázky a z pohledu turistiky je dobře vybavená. Na pláži je možné zapůjčit si lehátka a slunečníky a komu by během dne u průzračně čistého moře začalo kručet v břiše, může zajít do několika taveren, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti samotné pláže. V provozu je tady i několik barů, a tak není problém zajít v Barbati přímo z rozpálené pláže na nějaký ostřejší drink.

Na pláži nechybí sprchy ani toalety a díky mírnému vstupu do vody je dovolená v Barbati skvělým místem, jak strávit dny volna a odpočinku hlavně pro rodiny s dětmi a méně zdatné plavce. Aktivní jedinci bezpochyby ocení skutečnost, že tady budou moci vyzkoušet nejrůznější vodní a plážové sporty. Dalším zpestřením je skutečnost, že nedaleko pláže v Barbati je několik veřejných bazénů, takže turisté mohou kombinovat pobyt u nich s pobytem na pláži.

Dovolená Barbati - fotografie

I ti z turistů, kteří před rušnými a dobře vybavenými plážemi dávají přednost spíše menším plážím zastrčený mezi skalisky, si přijdou v Barbati na své. Hlavně jižně od letoviska se pobřeží stává členitější a mezi skalisky jsou ukryté malé pláže, které budou mít i uprostřed nejvyšší turistické sezóny prakticky jen pro sebe.

Turisté, kteří by si chtěli v Barbati užít skutečnou noční zábavu, se ovšem budou muset vydat do nedalekého městečka Ipsos. To je známé svým nočním životem a ne nadarmo se mu přezdívá Las Vegas na ostrově Korfu.

Barbati je skvělým místem pro dovolenou také všech, kdo chtějí kombinovat pobyt u průzračně čistého moře s výlety do vnitrozemí. Díky blízkosti nejvyšší hory na Korfu prakticky hned na okraji obce Barbati začínají turistické stezky, které vedou krásnou přírodou směrem do vnitrozemí. Za nákupy je pak možné vyrazit do hlavního města Kerkyra, které leží od Barbati ve vzdálenosti asi 20 kilometrů.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Barbati není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Barbati, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Barbati, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Barbati. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Barbati jsou prezentovány v sekci Barbati first minute.