Hotel Golden Mare, Barbati

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Barbati

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 18.350 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 17%

Vybavení
Poloha objektu:
Hotel situován ve svahu u pobřežní silnice. Klidná lokalita cca 500 m od centra letoviska Barbati, kde se nachází bary, taverny, restaurace a obchody se suvenýry. Nejbližší nákupní možnosti cca 50 m. Hlavní město Korfu cca 17 km (spojení linkovým busem), letiště cca 18 km.

Vybavení hotelu:
100 pokojů, vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace `a la carte, lobby bar a bar u bazénu, výtah, venkovní bazén, lehátka a slunečníkyu bazénu zdarma, bar na střeše (`a la carte), směnárna, konferenční prostory, spa, fitness.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan), telefon, TV/sat., individuální klimatizace, DVD přehrávač, trezor, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. FR: viz DR, palanda.

Zábava:
Denní a večerní animace, 1× týdně řecký večer, lekce řečtiny 2× týdně, lekce vaření řecké kuchyně 2× týdně.

Stravování:
All incluisve

Sportovní vyžití:
Menší písečnooblázková pláž cca 50 m přes silnici (bez plážového servisu, vstup na pláž po schodech). Oblázková pláž Barbati cca 500 m, lehátka a slunečníky za poplatek, hotelový minibus zdarma několikrát denně.

Pro děti:
Zdarma: fitness, stolní tenis Za poplatek: kulečník

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětská postýlka (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Za poplatek: jacuzzi, masáže, manikúra, lázeňské procedury, sauna

Další informace:
Snídaně oběd a večeře formou bufetu (07.00–10.00 hod.)Pozdní snídaně (10.00–11.00 hod.)Odpolední snack (16.00–17.00 hod.)Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.30 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Barbati

Hotel Golden Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Barbati se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Barbati: Nautilus.