Hotel La Riviera Barbati, Barbati

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Barbati

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel La Riviera Barbati - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Letovisko Barbati s tavernami, bary, obchody a zastávkou autobusu je vzdáleno 100 metrů. Hlavní město ostrova se nachází ve vzdálenosti 18 km.

Popis hotelu
Moderní komplex La Riviera Barbati Hotel je obklopený zelení, cypřiši a olivovými stromy je vystavěný přímo u krásné oblázkové pláže v Barbati s křišťálově čistou vodou.

Pláž & Bazény
velký sladkovodní bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky za poplatek

Vybavení hotelu
bar, taverna, malé hřiště, půjčovna aut a parkovací místo pro každé studio nebo apartmán, možnost zapůjčení plážových osušek, na pláži v Barbati lze využít nabídky centra vodních sportů, dětské postýlky na vyžádání bez poplatku

Ubytování
klimatizovaná studia pro ubytování 2-3 osob, obývací ložnice se SAT/TV a DVD přehrávačem, wifi, vybavený kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, jídelna, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno, trezor, balkón nebo terasa apartmány pro 2-4 osoby mají navíc oddělenou ložnici, pračku

Stravování
bez stravy, možnost dokoupení kontinentálních snídaní

Sport & zábava
stolní tenis, vodní sporty

Aktivity pro děti a juniory
dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky a židličky

Internetové připojení
wifi v apartmánech a studiích bez popltaku

Popisy pokojů
StudioInteriér 33 m², klimatizovaná obývací místnost s kuchyňským koutem v přízemí s malou zahrádkou, pohovka pro třetí osobu, koupelna se sprchou a WC. Max. obsazenost 3 osoby.Jednoložnicový apartmánInteriér 40m², apartmány o dvou místnostech s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.Jednoložicový mezonetInteriér 50 m², dvoupatrové apartmány, v přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem, WC, pračka, v patře ložnice, koupelna s WC, balkón nebo terasa, některé mezonety mají panoramatický výhled. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.Jednoložnicový mezonet privátní bazénInteriér 55 m², klimatizovaný mezonet s ložnicí v prvním patře a obývací kuchyní v přízemí, pohovka a přistýlka pro čtvrtou a pátou osobu, koupelna v přízemí se sprchou a WC, pračka, koupelna v patře s vanou a WC, zahrádka s privátním bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.Dvouložnicový apartmán Interiér 66 m², klimatizovaný apartmán se dvěma ložnicemi a obývací kuchyní, pračka, pohovka pro pátou osobu, koupelna s vanou a WC, balkón nebo terasa s malou zahrádkou v přízemí. Max. obsazenost 5 osob.Dvouložnicový apartmán u mořeInteriér 66 m², klimatizovaný apartmán se dvěma ložnicemi a obývací kuchyní, pračka, pohovka pro pátou osobu, koupelna s vanou a WC, balkón nebo terasa s malou zahrádkou v přízemí v první linii u pláže. Max. obsazenost 5 osob.Dvouložnicový mezonet privátní bazénInteriér 75 m², dvoupatrový apartmán, v přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem, myčka a pračka, koupelna s WC, v patře dvě ložnice, koupelna s WC, privátní bazén. Max. obsazenost 5 osob.Tříložnicový mezonet privátní bazénInteriér 100 m², v přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem, myčka, pračka, koupelna s WC, jedna ložnice, v patře dvě ložnice a dvě koupelny s WC, dva balkóny, terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 6 osob.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Korfu- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta, transfery na místě vozem TAXI,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 10,5%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 3.4.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Barbati

Hotel La Riviera Barbati není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Barbati se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Barbati: Golden Mare, Nautilus.