Hotel Pantokrator, Barbati

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Barbati

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel leží na svahu v letovisku Barbati, 22 km od letiště v Kerkyře. Z hotelu je krásný panoramatický výhled na moře a pobřeží Albánie. Hotel má shuttle bus do centra městečka (400 metrů) a zpět po celý den.

Vybavení
Rozlehlý hotelový komplex, který prošel kompletní rekonstrukcí. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, bar u bazénu, restaurace, WiFi připojení zdarma.

Pokoje
Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, sejf, fén, WiFi připojení zdarma, balkón nebo terasa. Ve standardním pokoji je možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou rodinné pokoje a suite až pro 5 osob.

Pláž
Hotel leží 300 metrů od písečno-oblázkové pláže, jejíž kvalita byla oceněna Modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Sport
Venkovní bazén, fitness centrum.

Stravování
Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu.

Děti
Bazén.

Další ubytovací kapacity v letovisku Barbati

Hotel Pantokrator není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Barbati se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Barbati: Golden Mare, Nautilus.