Hotel Pantokrator, Barbati

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Barbati

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Hotelový areál postavený v tradičním řeckém stylu s moderními prvky interiéru se nachází nedaleko centra malebné vesničky Barbati na úpatí hory Pantokrator, která je nejvyšším místem na Korfu. Areál je tvořen jedno a dvoupatrovými příjemnými vilkami, umístěnými kaskádovitě nad sebou. Všechny mají nádherný panoramatický výhled na moře a členité pobřeží. Pro svou výhodnou polohu patří hotel mezi nejvyhledávanější na ostrově. Je lepší než kategorie 3*.

Poloha
- oblíbená pláž s oblázky a pískem je vzdálena 220 m
- centrum střediska Barbati je 500 m
- nákupní možnosti 300 m
- centrum města Korfu (Kerkyra) 18 km
- mezinárodní letiště 19 km.

Ubytování
Nabízí se standardní pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky (max. 3 osoby nebo 2+2 děti) a moderně vybavené pokoje Luxury pro 2 osoby s možností přistýlky (max. 4 osoby). Tyto pokoje jsou na vyžádání. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, satelitní TV a DVD, telefon, rádio, chladničku, klimatizaci a balkon nebo terasu s bočním nebo přímým výhledem na moře.

Vybavení a služby
Vstupní hotelová hala v centrální budově, recepce, sejf (příplatek), směnárna, SAT/TV místnost, snack bar, restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, karaoke bar, příjemný venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), vířivka - jacuzzi (za poplatek), pool bar, malý dětský koutek, hotelové parkoviště, možnost internetu a plážový minibus.

Sport a zábava
Zábavní večery, biliár, vodní sporty na pláži, obchody, taverny a bary (Barbati). V hlavní sezóně se pořádají různé programy s ukázkami původního řeckého folklóru, happy hour, bingo, karaoke, disko, soutěže a vystoupení s živou hudbou. Noční a zábavní podniky jsou i v nedalekém Ipsos nebo Dassia.

Tip
Dobrá kuchyně, krásný výhled na moře, dobrá poloha, kvalitní hotelové služby. Známá oblázková pláž „Golden Beach“ se službami (tj. převlékárny, sprchy, WC, taverna, restaurace a kavárny) leží cca 10 minut chůze od hotelu. Doporučujeme zapůjčení auta k výletům do okolí.

Objekt nabízí následující typy stravování
Polopenze. Snídaně a večeře formou bohatého bufetu v restauraci s panoramatickým výhledem na moře. Další stravovací možnosti jsou v okolí hotelu.

Doplňující informace k dopravě
Pravidelné lety z Prahy na Korfu (Kerkyra) a zpět jsou v letní sezóně zajišťovány každý den leteckou společností Travel Service dle letového řádu (www.smartwings.com). Několikrát týdně se také nabízejí lety z Brna a Ostravy. Časový posun na Korfu je +1 hodina.

Další ubytovací kapacity v letovisku Barbati

Hotel Pantokrator není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Barbati se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Barbati: Golden Mare, La Riviera Barbati, Nautilus, Servos - Studio.