Hotel El Greco, Benitses

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Benitses

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 9.380 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel El Greco - vybavení

bazén, u pláže, klimatizace
Poloha:
El Greco hotel se nachází na Korfu v oblasti Kassiopi. Je to 2 hvězdičkový hotel, který se nachází v centru ostrova na východním pobřeží Korfu. Je umístěný blízko pláže, a tak poskytuje okouzlující výhled na moře. K dispozici je také malebný přístav, kde můžete relaxovat u sklenky vína a jen tak pozorovat okolní působivou krajinu.

Vybavení hotelu:
Recepce 24 hodin denně, klimatizace, bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, tělocvična.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí velmi příjemnou řadu studií (až pro tři) a apartmány (až pro pět), z nichž všechny jsou prostorné, vkusně zařízené a nedotčené. Všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou a balkonem nebo terasou. K vybavení patří i kuchyňka.
Poloha a popis:
El Greco se nachází na východním pobřeží ostrova, 7 km od hlavního města Korfu a 1 km od centra letoviska Benitses. Poloha hotelu je ideální na pořádání výletů do okolí. Z hotelových pokojů se Vám naskytne krásný pohled na moře nebo na zelené úpatí kde se nachází známý palác Achillion. Autobusová zastávka je přímo u hotelu a cesta do hlavního města trvá necelých 30 minut. 2018

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje 59 pokoji. Hotel má k dispozici recepci se SAT/TV, Wi-Fi, pronájem trezoru (za poplatek 2 EUR/den), bazén, bar, restauraci, terasu, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma) a parkoviště (zdarma).

Vybavení pokoje:
Prostorně a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek), SAT/TV, balkonem nebo terasou. Spousta pokojů má výhled na moře. Pokoje ECO mohou být menší, v odlehlejší části hotelu.

Pláž a plážový servis:
Písčito-oblázková pláž se nachází přes místní komunikaci.

Sport a zábava:
Bazén. Možnost výletů do okolí.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek:
trezor (cca 2 EUR/den), klimatizace.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Benitses

Hotel El Greco není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Benitses se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Benitses: Benitses Bay View, Corfu Maris Bellos, Grande Mare Hotel & Wellness, Karina, Potamaki, Potamaki Beach, Primasol Ionian Sea.