Aparthotel Stelios Residence, Dassia

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Dassia

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 10.090 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Stelios Residence se nachází v oblasti Malia, které leží cca 8 km od města Hersonissos. Jedná se o malý rodinný hotel, který leží uprostřed starého města Malia. Oblast Malia patří k rušnějším letoviskům. Malia je proslulá dlouhými písečnými plážemi. Nedaleko Stelios Residence se nachází restaurace, taverny a bary. Letiště je vzdáleno 32 km.

Vybavení hotelu:
Nachází se zde sluneční terasa a venkovní bazén, u kterého se nachází snack bar s kulečníkem a televizí.

Vybavení pokoje:
Ubytování je možné v několika typech pokojů: Studio Economy - nabízí ubytování pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu, kuchyňský a jídlení kout s varnou konvicí a ledničkou (trezor za příplatek). Superior Studio - nabízí zreknstruované ubytování pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu, kuchyňský a jídlení kout s varnou konvicí a ledničkou (trezor za příplatek), TV. Standard Studio - nabízí ubytování až pro 3 osoby, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu, kuchyňský a jídlení kout s varnou konvicí a ledničkou (trezor za příplatek). One Bedroom Apartment - nabízí ubytování až pro 4 osoby, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu, kuchyňský a jídlení kout s varnou konvicí a ledničkou (trezor a klimatizace za příplatek). Apartmán se skládá z obývacího pokoje a oddělené ložnice.

Pláž a plážový servis:
Písčitá pláž je vzdálená cca 1 km. Plážový servis za poplatek.

Pro děti:
Dětské postýlky a dětské jídelní židličky na vyžádání.

Sport a zábava:
Nabídku plážových sportů získáte po příjezdu do destinace.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu, wifi ve veřejných prostorech. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Dassia

Aparthotel Stelios Residence není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Dassia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Dassia: Amalia, Dassia Beach, Dassia Chandris, Elea Beach, Grecotel Corfu Imperial, Grecotel Daphnila Bay Thalasso, Livadi Nafsika, Magna Graecia, Primavera.