Hotel Corfu Palma Boutique, Dassia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Dassia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Corfu Palma Boutique - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Poloha a popis:
Corfu Palma Boutique je moderní elegantní hotel, který byl zrekonstruovaný v roce 2014. Je situovaný v krásné zahradě s kvetoucími keři a stromy. Nachází se na východním pobřeží ostrova Korfu v letovisku Dassia. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 15 kilometrů a centrum hlavního města Korfu cca 13 kilometrů. Díky své poloze je ideálním místem pro výlety po ostrově.

Vybavení hotelu:
V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24-hodinová recepcí, restaurace, bar, snack bar u bazénu, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení, trezor, fax a telefon, lékař (na vyžádání), internetový koutek, kosmetické ošetření (na vyžádání), hlídání dětí (na vyžádání), fitness centrum, tenis, stolní tenis, vířivka, Spa centrum, sauna, dětské hřiště, parkoviště.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: DESIGN DOUBLE ROOM - pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, klimatizací, Wi-Fi připojením satelitní TV, trezorem, telefonem a chladničkou SUPERIOR DESIGN SUITES - jedna ložnice s oddělenou obývací částí, pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, klimatizací, Wi-Fi připojením, 2 satelitní TV, trezorem, telefonem, chladničkou a vybavením pro přípravu kávy a čaje.

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdálená cca 350 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Pro děti:
Dětský bazén, dětské hřiště, hlídání dětí.

Sport a zábava:
Fitness centrum, tenis, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Fitness centrum, Wi-Fi připojení, lehátka a slunečníky u bazénu, tenis, stolní tenis, parkoviště. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Spa centrum, kadeřnictví, hlídání dětí, trezor, klimatizace, internetový koutek, fax a telefon, lékař, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Moderní elegantní butikový hotel Corfu Palma Boutique se nachází v krásném letovisku Dassia, jen 100 metrů od písčité pláže s průzračně čistým mořem a pozvolným vstupem do moře, ideální i pro ty nejmenší. Hlavní město ostrova Korfu se nachází ve vzdálenosti 10 kilometrů. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro výlety po ostrově.

Popis hotelu
Corfu Palma Boutique se nachází v překrásné zahradě s kvetoucími keři a vzrostlými stromy. Díky své poloze a vybavení skýtá ideální podmínky pro letní dovolenou návštěvníků všech generací. V roce 2014 prošel rekonstrukcí.

Pláž & Bazény
písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře 100 m od hotelu, bazén s venkovním vyhřívaným jacuzzi, osušky, lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku

Vybavení hotelu
hlavní restaurace, lounge bar, pool bar plně vybavené fitness centrum

Ubytování
klimatizované pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, wifi bez poplatku, SAT/ TV, telefon, trezor, lednička, balkón

Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava
venkovní šachy, stolní tenis, fitness centrum, na pláži možnost vodních sportů

Internetové připojení
wifi připojení bez poplatku

Relaxace & Wellness
moderní Spa, masáže

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj standard Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, balkón, max. obsazenost 3 osoby.Superior suita Interiér 45-50 m², luxusní suity jsou umístěny ve 4. patře a skládají ze z obývacího pokoje a ložnice, koupelna s WC, balkón, max. obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Korfu- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta, transfery na místě vozem TAXI,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 13,5%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 1.4.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Dassia

Hotel Corfu Palma Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Dassia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Dassia: Amalia, Dassia Beach, Dassia Chandris, Elea Beach, Grecotel Corfu Imperial, Grecotel Daphnila Bay Thalasso, Livadi Nafsika, Magna Graecia, Primavera, Stelios Residence.