Hotel Telemachos, Dassia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Dassia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Hotel s výbornou polohou pro výlety.

Poloha
Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Dassia na východní straně ostrova. Je umístěn ve svahu 450 m od pláže a 200 m od centra. Do hlavního města Kerkyra cca 14 km je pravidelné autobusové spojení. Letiště 12 km.

Vzdálenosti
Pěkná oblázko- písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 450m.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, klimatizace (za poplatek), telefon, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti

Vybavení a služby
Recepce, WiFi připojení (za poplatek), restaurace, pool bar, TV místnost, obchod se suvenýry, 2 bazény ( z toho jeden pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Sport a zábava
Za poplatek: biliár, stolní tenis, vodní sporty na pláži Zdarma: animační programy pro děti i dospělé, dětské hřiště

Děti
Dětský bazén, hřiště, animační programy.
Poloha a popis:
Rodinný hotel Telemachos se nachází na kopci v klidnější části letoviska Dassia. Hotel je vzdálený cca 250 metrů od centra letoviska Dassia. V centru letoviska naleznete obchody se suvenýry, tradiční taverny a bary. Letovisko je velmi oblíbené pro svůj noční život. Hlavní město Kerkyra je vzdáleno 12 km, a mezinárodní letiště 14 km.

Vybavení hotelu:
Pro hosty je zde k dispozici venkovní bazén včetně dětské části bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje Standard s možností přistýlky Rodinné pokoje pro 3 - 4 osoby (1 místnost) Pokoje jsou vybaveny: - koupelna s vanou nebo sprchou - balkon nebo terasa - trezor (za poplatek) - klimatizace (za poplatek) - SAT/TV - fén - telefon - Wi-Fi (za poplatek) - chladnička

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti 600 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Pro děti:
Dětská část bazénu.

Sport a zábava:
Venkovní bazén, možnosti zábavy v centru letoviska.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek:
Trezor, klimatizace, Wi-fi, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Popis
Hotel je umístěn ve svahu v klidnější části jednoho z nejoblíbenějších letovisek ostrova, v Dassia (Řecko, Korfu). Pěkná písečně-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 450 m. K hotelovému vybavení patří recepce (Wi-Fi připojení za poplatek), restaurace, TV místnost, pool bar a 2 bazény (z toho 1pro děti). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Můžete zde dále najít obchod se suvenýry, biliár (za poplatek), volejbal, ping pong, dětské hřiště a k pobavení vám poslouží široká nabídka animačních programů. Vynikající polohu ocení především klienti, kteří rádi vyrážejí na výlety, neboť letovisko se nachází v těsné blízkosti hlavního města Kerkyra a má pravidelné autobusové spojení.

Ubytování
Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, klimatizace (6 eur/den), telefon, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.
All inclusive: Snídaně (8.00-9.30), oběd (13.00-14.30) a večeře (19.30-21.00) formou bufetu. Snacky během dne (10.00-17.00) - pizza, toasty, sendviče, zmrzlina a jiné. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-21.30).


Cena zahrnuje
• ubytování po příslušný počet nocí
• leteckou přepravu tam i zpět
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště / hotel / letiště
• činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
• all inclusive dospělý- 360,- Kč/osoba/noc
• all inclusive dítě 2-12 let - 180,- Kč/osoba/noc


Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Hotel Telemachos 10/11 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Dassia

Hotel Telemachos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Dassia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Dassia: Amalia, Corfu Palma Boutique, Dassia Beach, Dassia Chandris, Elea Beach, Grecotel Corfu Imperial, Grecotel Daphnila Bay Thalasso, Livadi Nafsika, Magna Gracia, Magna Graecia.