Hotel Rosa Bella Corfu, Ermones

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Ermones

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Oblíbený hotel s překásným výhledem na zátoku.

klidná, s fantastickým výhledem na zátoku Ermones. Oblázková pláž cca 80 m. Místní centrum vesnice Ermones cca 15 km. Restaurace a bary cca 20 m.

78 pokojů, přijímací hala s recepcí, výtahy, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), 1 hlavní restaurace, minimarket a herna. V zahradě se nachází bazén a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a podložky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

junior suite (2A/3A): cca 40 m2, s posezením, kuchyňským koutkem s chladničkou, klimatizací (individuální), trezorem k pronajmutí, satelitní TV, internetem, telefonem, vanou, WC, fénem a balkonem s výhledem na moře. Rodinné suite (2B/3B): cca 60 m2, obývací ložnice a samostatná ložnice, vana nebo sprcha, župany, jinak stejné vybavení jako 2A/3A.

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

stolní tenis, volejbal.

Za poplatek
půjčovna kol, golfové hřiště (cca 1 km), potápění a různé vodní sporty na pláži přes místní poskytovatele.Za poplatek
krytý bazén, sauna, vířivka. Ošetření a masáže ve Spa Centru.

řecký večer, tematické večeře, živá muzika.

samostatný dětský bazén a dětské hřiště.

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Snacky od 10:00 hod. do 12:30 hod. Zmrzlina od 10:00 hod. do 12:30 a od 15:00 do 18:00 h. Káva, čaj a zákusky od 16:00 do 18:00 h. Nápoje od 10:00 do 23:00 h.

telefonický kontakt.

Další ubytovací kapacity v letovisku Ermones

Hotel Rosa Bella Corfu není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Ermones se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Ermones: Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa, Ithea Suites.