Aparthotel Corfu Club, Gouvia

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Gouvia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Hotel se nachází v klidné části letoviska Gouvia, které nabízí mnoho restaurací, barů a bohatý noční život. Areál se skládá z velké zahrady, bazénu se sluneční terasou a dvou budov postavených v tradičním řeckém stylu. POLOHA HOTELU: oblázková pláž cca 800 m, v klidné části letoviska Gouvia, nákupní možnosti cca 100 m, hlavní město cca 7 km, letiště cca 7 km, hlavní město Korfu cca 7 km, letiště cca 7 km.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: recepce, možnost Wi-fi připojení, 14 prostorných mezonetových apartmánů, bezpečnostní schránka na recepci (za poplatek), bar, gril, venkovní bazén se sluneční terasou se slunečníky a lehátky, sauna, parní lázeň, dětské hřiště, půjčovna aut a motocyklů

Vybavení pokoje:
14 mezonetů má vlastní koupelnu, WC, fén, TV/SAT, telefon, kuchyňský kout se základním vybavením, klimatizaci (za poplatek), balkón nebo terasu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Gouvia

Aparthotel Corfu Club není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gouvia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Gouvia: Gouvia, Iliada Beach, Ionian Park, Kontakali Bay Resort Resort & Spa, Louis Corcyra Beach, Maltezos, Melody (Ex. Feakion), Melody (Ex. Popi Star), Omiros, Paradise Corfu, Pyrros.