Hotel Govino Bay, Gouvia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Gouvia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Govino Bay - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha
Hotelový komplex se rozkládá v severo-východní části ostrova, v letovisku Gouvia. Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Areál je zasazen do rozlehlé zahrady s venkovním bazénem. Hosté mají k dispozici bar a tenisové kurty. Vodní sporty je možné provozovat na pláži v letovisku Kontokali cca 2 km od hotelu. Poloha hotelu: centrum letoviska Gouvia cca 400 m, hlavní město Korfu cca 7 km, letiště cca 8 km.

Vybavení Hotelu
K vybavení hotelu patří: recepce, bezpečnostní schránky (za poplatek), TV místnost, Wi-fi připojení, restaurace, bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Vybavení pokoje
Pokoje typu studio pro 2 osoby s možností přistýlky mají vlastní koupelnu, WC, TV/SAT, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský kout, balkón nebo terasu.

Pláž & plážový servis
Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotel. Plážový servis (za poplatek).

Sport & Fitness
Tenisové kurty.

Stravování
Vlastní.

Pro děti
Dětský bazén.
Poloha a popis:
Govino Bay je rodinný hotel na Korfu a nachází se v přední části Gouvia Bay v jednom z nejlepších středisek pro příjemnou dovolenou na ostrově Korfu. Velká část resortu je pokryta zelenou zahradou, olivovníky, palmami a jinou okrasnou zelení. Služby Govino Bay jsou velmi kvalitní a zaručují příjemný pobyt na ostrově.

Vybavení hotelu:
Do vybavení hotelu patří velký bazén, dětský bazén, bar u bazénu, 2 tenisové kurty, mini market, telefonní budky, bezdrátové připojení na internet (na recepci), doktor na vyžádání, nebo soukromé parkoviště.

Vybavení pokoje:
K dispozici budou tyto pokoje: Studio, Apartmán s jednou ložnicí a Apartmán se dvěma ložnicemi. Studio - je vybavené kuchyňským koutem, lednicí, koupelnou s vlastním sociálním zařízení,. individuálně ovladatelnou klimatizací, televizí, telefonem, trezorem (za poplatek). Apartmán s jednou ložnicí - je vybavené kuchyňským koutem, lednicí, koupelnou s vlastním sociálním zařízení,. individuálně ovladatelnou klimatizací, televizí, telefonem, fénem, trezorem (za poplatek). Apartmán se dvěma ložnicemi - je vybaven kuchyňským koutem, lednicí, koupelnou s vlastním sociálním zařízení,. individuálně ovladatelnou klimatizací, televizí, telefonem, trezorem (za poplatek).

Pláž a plážový servis:
Pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Dětský bazén.

Sport a zábava:
2 tenisové kurty, Wi-Fi na recepci.

Služby za poplatek:
trezor na pokoji.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Gouvia

Hotel Govino Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gouvia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Gouvia: Corfu Club, Gouvia, Iliada Beach, Ionian Park, Kontakali Bay Resort Resort & Spa, Louis Corcyra Beach, Maltezos, Melody (Ex. Feakion), Melody (Ex. Popi Star), Omiros, Paradise Corfu, Pyrros.