Hotel Kontakali Bay Resort Resort & Spa, Gouvia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Gouvia

Strava Polopenze, Plná penze

Ceny za osobu od 30.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 11%

Vybavení
Poloha objektu:
Na klidném místě v udržované zahradě cca 2 km od centra střediska Gouvia. Hlavní město Korfu cca 6 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 300 m).

Vybavení hotelu:
259 pokojů, hlavní pětipodlažní budova, 2 výtahy, 7 jednopatrových budov. Vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace `a la carte, bar, piano bar, společenská místnost s TV/sat., konferenční centrum, kadeřnictví a obchod se suvenýry. V zahradě bazén s mořskou vodou, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu a taverna.

Vybavení pokojů:
DRGV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan, trepky), centrální klimatizace, telefon, rádio, TV/sat., minibar, trezor, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. DRJV: viz DRGV, výhled na jezero. DRSV: viz DRGV, výhled na moře. FRGV: viz DRGV, pokoj rozdělený posuvnými dveřmi na 2 části. Na uvítanou hosté obdrží láhev vína a minerální vody. FRSV: viz FRGV, výhled na moře.

Zábava:
Příležitostný večerní program.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení oběda formou bufetu a večeře (předkrm, saláty a zákusek formou bufetu, hlavní jídlo formou výběru z menu).

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šachy a plážový volejbal. Za poplatek: horská kola a vodní sporty na pláži, 18jamkové golfové hřiště cca 13 km.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, hřiště, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Vstup od 16 let Zdarma: vnitřní vyhřívaný bazén, vyhřívaný relaxační bazén, jacuzzi, 2 sauny, pára, fitness a relaxační místnost. Za poplatek: různé druhy masáží, relaxačních a zkrášlujících procedur.

Další ubytovací kapacity v letovisku Gouvia

Hotel Kontakali Bay Resort Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gouvia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Gouvia: Corfu Club, Gouvia, Iliada Beach, Louis Corcyra Beach, Maltezos, Melody (Ex. Feakion), Melody (Ex. Popi Star), Omiros, Paradise Corfu, Pyrros.