Hotel Louis Corcyra Beach, Gouvia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Gouvia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 26.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Louis Corcyra Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Zasazen v zeleni, několik minut chůze od hlavní třídy letoviska Gouvia s mnoha nákupními a zábavními možnostmi. Hlavní město Korfu cca 8 km (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 200 m). Nemocnice v hlavním městě, golfové hřiště (18 jamek) 15 km, Aqualand 6 km.

Vybavení hotelu:
370 pokojů, komplex několika budov a bungalovů. Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace s terasou, lobby bar, restaurace `a la carte (otevřeno 3x týdně, pouze v hlavní sezoně). V zahradě bazén, dětský bazén, další bazén v oddělené části hotelu, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, lednička, TV/sat., trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Velikost pokoje 23 m2. DRSV: viz DR, výhled na moře. BG: viz DR, pokoj rozdělen zatahovacími dveřmi na 2 části. Velikost pokoje 23 m2. BGSV: viz BG, výhled na moře. FRSV: viz DRSV, oddělená ložnice zatahovacími dveřmi. Velikost pokoje 26 m2. DRP: viz DR, mohou být situovány v méně příznivé poloze.

Zábava:
Folklorní večery, možnosti zábavy v bezprostřední blízkosti hotelu. Animační program Funtazie klub v období  21.6.-3.9.2018

Stravování:
Viz program all inclusive. Vyžadováno formální oblečení.

Sportovní vyžití:
Přímo u hotelu menší přírodní písečnooblázková pláž a uměle upravená písečnooblázková pláž s přístupem do moře po několika schodech, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pro děti:
Zdarma: 2 tenisové kurty (potřeby za depozit), stolní tenis, fotbalové hřiště, minigolf, plážový volejbal.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, hřiště, miniklub (pro děti 4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).   Animační program Funtazie klub v období  21.6.-3.9.2018

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–15.00 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.30 hod.) Večeře v restauraci `a la carte (čínské speciality, nutná rezervace) Lehký snack (10.00–18.00 hod.) Lehký večerní snack (22.00–24.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.) 3x týdně tematická večeře

Platební karty:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-3.9.2018 Oficiální třída: ****
Poloha
přímo u veřejné písčito-oblázkové pláže, cca 8 km od hlavního města/letiště, cca 5 min od centra letoviska - kavárny, restaurace, obchůdky, zastávka místního busu cca 200 m.
Vybavení
recepce, restaurace, á la carte restaurace (od června do září - otevřena 3x v týdnu), několik barů - v lobby, u bazénu, u pláže (červenec-srpen), tenisový kurt, hřiště na fotbal, mini-golf, volejbal, mini-market/obchůdek se suvenýry, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži - zdarma, plážové osušky za vratný depozit.

Ubytování
standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, mini-ledničkou, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem/terasou; bungalovy - stejné vybavení, jako standardní pokoje; rodinné pokoje - ložnice a místnost se 2 sofa oddělené zašupovacími dveřmi.

Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní nealkoholické nápoje, pivo, víno); 10:00-24:00 hod. místní nápoje nealkoholické (vč. kávy, čaje, horké čokolády, cappuccina atd. - dle AI menu na baru) a alkoholické (pivo, víno, likéry, koktejly - dle AI menu na baru); 16:00-18:00 hod. občerstvení - sladké (koblihy, vafle apod.) a slané (burgery, sendviče, snacky, hot-dogy apod.); 22:00-24:00 - malé občerstvení (místní zákusky, dortíky apod.).

Doporučení pořadatele
4* hotelový komplex v blízkosti hlavního města, zasazený v zeleni s krásným výhledem na zátoku a průzračné moře, s výběrem sportovních aktivit, službami all inclusive - dobrá volba pro klienty všech věkových kategorií.

Další ubytovací kapacity v letovisku Gouvia

Hotel Louis Corcyra Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gouvia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Gouvia: Gouvia, Iliada Beach, Ionian Park, Kontakali Bay Resort Resort & Spa, Maltezos, Melody (Ex. Feakion), Melody (Ex. Popi Star), Omiros, Paradise Corfu, Pyrros.