Hotel Louvre, Gouvia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Gouvia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Louvre - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha a popis:
Hotel Louvre se nachází v centru letoviska Gouvia a pouhých 100 metrů od pláže. Hotel leží na severo-západní straně ostrova a je vzdálen 6 km od mezinárodního letiště a přístavu. Jedná se menší rodinný hotel ze kterého je možné dělat výlety jak do severní části tak i na jih. Dále je od hotelu vzdálen Gouvia Maria (300 metrů). Jedná se o jeden z nejznámějších přístavů světa, který je stále navštěvován turisty. Hlavní město Korfu je vzdáleno od hotelu cca 10 km. Naše prodejní kategorie je 2*, avšak hodnocení hotelu je 3*.

Vybavení hotelu:
Hotel nabízí 25 dvoulůžkových pokojů, venkovní bazén, 2 bary, terasu se zahradou.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou, ledničkou, televizí a telefonem.

Pláž a plážový servis:
Pláž je pouhých 100 metrů od hotelu.

Pro děti:
Možnost dětské postýlky na pokoji (na vyžádání).

Sport a zábava:
Venkovní bazén, kulečník.

Služby v ceně:
Klimatizace, dětská postýlka pro dítě.

Služby za poplatek:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Gouvia

Hotel Louvre není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gouvia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Gouvia: Corfu Club, Gouvia, Iliada Beach, Ionian Park, Kontakali Bay Resort Resort & Spa, Louis Corcyra Beach, Maltezos, Melody (Ex. Feakion), Melody (Ex. Popi Star), Omiros, Paradise Corfu, Pyrros.