Hotel Melody (Ex. Feakion), Gouvia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Gouvia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Gouvia

Poloha:
U hlavní komunikace, cca 500 m od centra letoviska Gouvia, nejbližší obchody a bary cca 40 m od hotelu, cca 7 km od města Korfu, asi 13 km od Pontikonisi; cca 7 km od letiště Korfu; autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení:
Hotel postavený v roce 1990, částečně zrekonstruovaný v roce 2014, 2 podlaží, prostorná vstupní hala, recepce, restaurace (k dispozici židličky pro děti), bar u bazénu; bezplatné bezdrátové připojení k internetu v lobby; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

Sport a zábava:
Bazén, zdarma slunečníky a lehátka

Ubytování:
Standardní pokoj: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - dodání do pokoje na místě) cca - 18 m², jednoduchý, individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek: 5 EUR/den), koupelna/WC, TV, lednička, trezor (za poplatek: 7 EUR/pobyt); zdarma dětská postýlka (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle).

Stravování:
Light all inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou jednoduchého bufetu v časech vymezených hotelem; vybrané nealkoholické nápoje a vybrané místní alkoholické nápoje ve vyznačeném baru (10.30-22.00).

Pláž:
Veřejná, oblázková, pozvolný vstup do moře, cca 300 m od hotelu, na pláž přes ulici, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 8 EUR/2 lehátka a slunečník).

Trasa:
Trasa letu: Korfu - Brno - Ostrava - Korfu Praha - Korfu - Praha

Tipy pro správnou volbu:
- v blízkosti pláže a centra města - vhodný pro aktivní klienty - ideální pro poznávání ostrova

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Poloha objektu:
Hotel se nachází v malebné vesničce Gouvia v blízkosti krásné pláže, hlavní město ostrova se nachází cca 7 km od hotelu.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, parkoviště, TV místnost. Venku bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace (za poplatek), balkon/terasa, lednička, telefon, TV/sat.

Stravování:
Kontinentální snídaně

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště

Další ubytovací kapacity v letovisku Gouvia

Hotel Melody (Ex. Feakion) není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gouvia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Gouvia: Corfu Club, Gouvia, Iliada Beach, Ionian Park, Kontakali Bay Resort Resort & Spa, Louis Corcyra Beach, Maltezos, Melody (Ex. Popi Star), Omiros, Paradise Corfu, Pyrros.