-

Dovolená Ipsos - hotely

Annaliza

Náhled objektu Annaliza, Ipsos, ostrov Korfu, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Ipsos a na ubytování v aparthotelu Annaliza budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Ipsos Beach

Náhled objektu Ipsos Beach, Ipsos, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Ipsos Beach je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Ipsos prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Mega

Náhled objektu Mega, Ipsos, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Mega, kde si můžete v resortu Ipsos na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Yannis

Náhled objektu Yannis, Ipsos, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Ipsos, kde se nachází Hotel Yannis, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Korfu vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Ipsos - informace

Prázdninové středisko Ipsos na západním pobřeží Korfu je vyhlášeným centrem zábavy v této části ostrova. Jde vůbec o jedno z nejnavštěvovanějších letovisek na Korfu a Ipsos je znám pro svou pestrou nabídku restaurací, taveren, barů, kaváren a v neposlední řadě i nočních zábavních podniků, klubů a diskoték. Turisté z okolních letovisek, k nimž se řadí Barbati, Pirgi, Dassia, Limni a Gouvia, sem jezdí za zábavou a ne nadarmo je letovisku Ipsos přezdíváno malé Las Vegas ostrova Korfu.

Dovolená Ipsos - fotografie

Ipsos leží asi patnáct kilometrů severozápadním směrem od hlavního města ostrova Kerkyra a turisty, přilétající na Korfu strávit svou dovolenou právě do okolí střediska Ipsos, čeká jen asi 20-ti minutový transfer z letiště v Kerkyře. Protože jde o velmi živé a pulzující letovisko, je Ipsos skvělým místem pro dovolenou všech, kdo se chtějí na své letní dovolené u moře bavit, a to nejen v průběhu dne na zdejších plážích u průzračně čistého moře, ale také po setmění. Letovisko Ipsos navíc působí velice svěžím dojmem, neboť jej lemují kopce porostlé svěže zelenými olivovníky.

Podobně jako v případě dalších letovisek nejen na ostrově Korfu, ale i dalších řeckých ostrovech, je největším lákadlem prázdninového resortu Ipsos zdejší pláž. Ta se podél východního pobřeží ostrova táhne v délce téměř dvou kilometrů a její povrch je tvořen hrubším pískem, který v některých místech přechází v oblázky. O tom, že jde skutečně o prvotřídní pláž, svědčí i několikeré ocenění modrou vlajkou za čistotu a kvalitu.

Dovolená Ipsos - fotografie

Pláž v Ipsos nepostrádá nezbytnou turistickou vybavenost a její návštěvníci si tu mohou vypůjčit plážová lehátka a slunečníky. Samozřejmě nechybí toalety a sprchy. Aktivní jedinci bezpochyby přivítají možnost vyzkoušet četné vodní a plážové sporty. Vstup do vody ze zdejší pláže pak ulehčují dvě mola. Protože na pláži chybí jemný písek, ani zvýšený příboj vodu nijak nezakalí a tak se tady bude dovolená líbit i milovníkům šnorchlování nebo potápění.

Vstup do moře z pláže u Ipsos je mírný a pozvolný a tak je tu dovolená vhodná i pro handicapované, méně zdatné plavce a v neposlední řadě i pro rodiny s dětmi, neboť rodiče se nemusí bát nechat své děti cachtat v moři úplně samotné. V blízkosti pláže je v provozu několik restaurací a taveren, takže komu by během pobytu u vody vyhládlo, má to jen pár kroků k rychlému občerstvení.

Letovisko Ipsos je vůbec na nejrůznější restaurace, kavárny a bary velmi bohaté. I to je důvodem, proč je tak oblíbená mezi zejména mladšími ročníky, kteří chtějí strávit příjemný den u vody a v zábavě pak pokračovat až do rána ve zdejších nočních klubech, barech a diskotékách. I když je Ipsos vyhlášené coby centrum zábavy na východním pobřeží ostrova Korfu, i tady lze najít klidnější místa, kde se bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí užít poklidnější dovolenou mimo hlavní turistický ruch.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Ipsos není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Ipsos, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Ipsos, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Ipsos. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Ipsos jsou prezentovány v sekci Ipsos first minute.