Hotel Yannis Corfu, Ipsos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Ipsos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Yannis Corfu - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha a popis:
Rodinný hotel Yannis Corfu se nachází v letovisku Ipsos. Letovisko Ipsos je ideální výchozím bodem ze kterého lze prozkoumat krásy ostrova. Hotel je vzdálený 20 km od mezinárodního letiště, a 16 km od hlavního města Kerkyra, do kterého je možné využití místní autobusové dopravy, ze zastávky která se nachází nedaleko hotelu (cca 150 metrů). V centru letoviska naleznete různé obchody se suvenýry, tradiční taverny, bary a bankomat.

Vybavení hotelu:
Pro hotelové hosty je zde k dispozici 24 hodinová recepce, klimatizované veřejné prostory, Wi-fi připojení ve veřejných prostorech zdarma, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, knihovna, stolní tenis, internetový koutek s tiskárnou (za poplatek), úschovna zavazadel, restauraci, bar u bazénu, parkoviště zdarma

Vybavení pokoje:
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, klimatizací (za poplatek), telefonem, trezorem (za poplatek), mini lednička, pracovní stůl. Některé pokoje mají k dispozici balkon.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláže je vzdálena 150 metrů od hotelu z mírného svahu. Lehátka a slunečníky za poplatek

Sport a zábava:
stolní tenis, venkovní bazén, možnosti zábavy v centru letoviska

Služby za poplatek:
stolní tenis, klimatizace, trezor, internetový koutek, lehátka a slunečníky na pláži, nápoje v baru u bazénu Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Ipsos

Hotel Yannis Corfu není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Ipsos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Ipsos: Annaliza, Ipsos Beach, Mega, Yannis.