-

Dovolená Kassiopi - hotely

Apraos Bay

Náhled objektu Apraos Bay, Kassiopi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Kassiopi a na ubytování v hotelu Apraos Bay budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Katia

Náhled objektu Katia, Kassiopi, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Katia je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Kassiopi prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Korfu příjemný čas relaxace

Memento Kassiopi Resort

Náhled objektu Memento Kassiopi Resort, Kassiopi, ostrov Korfu, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Memento Kassiopi Resort, kde si můžete v resortu Kassiopi na Korfu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Tea

Náhled objektu Tea, Kassiopi, ostrov Korfu, Řecko
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Kassiopi, kde se nachází Studio / Apartmán Tea, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Korfu vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Kassiopi - informace

Kassiopi je malebné městečko s dlouhou a bohatou historií, situované na malém poloostrově na severovýchodním pobřeží ostrova Korfu. O skutečnosti, že šlo o významné město již od starověku, svědčí četné stavby, které se zde dochovaly až do dnešních dnů. Bohužel však ty nejvýznamnější budovy již během staletí zmizely. Římané tady vybudovali hned několik důležitých staveb, ovšem během konce šestnáctého století, kdy o ostrov sváděli boje s Turky, byla většina zdejších staveb zničená.

Dovolená Kassiopi - fotografie

Kassiopi leží ve vzdálenosti necelých 40 kilometrů severně od hlavního města ostrova Korfu Kerkyry a tak turisté, přilétající do Kassiopi strávit svou letní dovolenou u moře, musí počítat s asi hodinu trvajícím transferem. Během cesty podél pobřežní silnice budou projíždět známými letovisky Gouvia, Limni, Ipsos, Barbati, Nissaki a Kalami, až konečně dosáhnou Kassiopi.

Historické městečko Kassiopi si až do dnešních dnů uchovalo svou poklidnou atmosféru a dovolená se tady bude líbit zejména romantickým duším. V historickém centru města je celá řada taveren, restaurací, barů a samozřejmě nechybí krámky a obchůdky s nejrůznějším zbožím. K večerním procházkám pak lákají křivolaké uličky v historickém jádru městečka.

Dovolená Kassiopi - fotografie

Protože je pobřeží u Kassiopi poměrně členité, turisté se zde mohou koupat hned na několika menších plážích. Hlavní pláž letoviska Kassiopi má povrch z hrubého písku a oblázků a je dobře turisticky vybavená. O její kvalitě bezpochyby svědčí i několikeré ocení modrou vlajkou Evropské unie. Na pláži je možné zapůjčit si plážová lehátka a slunečníky a v blízkosti se nalézá hned několik barů a taveren. Těm z návštěvníků pláže, kterým by na pláži v Kassiopi začalu kručet v břiše, to mají k občerstvení skutečně jen kousek.

Pláže v Kassiopi se svažují do vody jen velmi pozvolna a tak se bude dovolená v této části ostrova Korfu líbit i rodinám s malými dětmi a také nepříliš zdatným plavcům. Aktivní turisté určitě ocení možnost vyzkoušet nejrůznější vodní a plážové sporty a v blízkosti se nachází i například tenisové kurty.

Další pláže v blízkosti letoviska Kassiopi jsou velmi podobné té centrální, avšak jejich rozměry jsou o něco menší. Protože leží dále od centra letoviska Kassiopi, jsou i během hlavní turistické sezóny většinou poloprázdné, a každý z návštěvníků si tady najde svůj prostor pro strávení příjemného dne u křišťálově čistého moře.

Protože se Kassiopi nachází jen pár kilometrů od nejvyšší hory ostrova Korfu Pantokrator, spousta turistů využívá možnosti udělat si na ní výlet a užít si z nejvyššího zdejšího vrcholku jedinečný výhled na celý ostrov.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Kassiopi není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Kassiopi, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Kassiopi, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Kassiopi.