Hotel Katia, Kassiopi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kassiopi

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 10.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Katia - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha:
Hotel má ideální polohu, leží v blízkosti jedné z nejvyhledávanějších pláží Korfu, Avlaki. Navíc centrum malebného městečka (cca 2,5 km) s Benátskou pevností a spoustou romantických pláží je dostupné pěšky hezkou promenádou plnou obchůdků, taveren i barů. Nejbližší supermarket je vzdálen cca 350 metrů. Kombinace jedinečné lokalizace, relaxační atmosféry a přátelského personálu utváří hotel, jako jedno z nejpříjemnějších prázdninových míst na Korfu!

Vybavení hotelu:
Recepce 24 hodin denně, bar, restaurace, Wi-Fi, klimatizace, trezor, parkování zdarma, plavecký bazén, bar u bazénu, čistírna, pronájem aut.

Vybavení pokoje:
K dispozici jsou 2 typy ubytování: Studio pro 2-3 osoby a apartmán pro 4-5 osob.

Studia se skládají z jedné místnosti a obsahují kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem, manželskou postel nebo oddělená lůžka.
Apartmány se skládají ze dvou oddělených ložnic a obsahují samostatný kuchyňský kout a koupelnou se sprchovým koutem.

Kuchyňský kout poskytuje potřebné nádobí (toustovač, varná konvice, lednice a 2 plotýnkový sporák. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají trezor (tyto služby jsou za poplatek).

Další ubytovací kapacity v letovisku Kassiopi

Hotel Katia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kassiopi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kassiopi: Apraos Bay, Memento Kassiopi Resort, Tea.