Hotel Memento Resort, Kassiopi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kassiopi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Moderní hotelový komplex vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Poloha
Nově rekonstruovaný hotelový komplex se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Svou rozlohou vytváří malou vesničku. Je zasazen do zahrady s květinami, ovocnými keři, palmami a olivovníky, lemován horami. Domky jsou rozprostřeny tak aby nabízely dostatek soukromí. Centrum Kassiopi je vzáleno 600m a malý přístav cca 1 km. Vzdálenost od letiště je 35km.

Vzdálenosti
Menší oblázková pláž se nachází 250m od Hotelu. Tato pláž nenabízí žádný servis (lehátka, slunečníky, restaurace). Pláž Votana (s velkými oblázky) je vzdálena 600m. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena asi 1,5km. Na tyto pláže jezdí hotelový bus zdarma, pláže nabízí servis - lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování
Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, nebo suity s jednou nebo dvěma ložnicemi (pro dva dospělé a dvě děti, je zde možné ubytovat i čtyři dospělé osoby), koupelna/WC, individuálně ovládaná klimatizace, mini lednice, vysoušeč vlasů, LCD televize, telefon, Wi-Fi na pokoji zdarma, balkon nebo terasu s výhledem na hory nebo do zahrady. MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě, rodinné pokoje 4 dospělí, 2dospělí + 2 děti

Vybavení a služby
Vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky na recepci (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), restaurace, restaurace a la carte, dva bary, čtyři bazény dva dětské bazény, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava
Tenisové kurty, stolní tenis, badminton, kulečník, fitness, sauna, dětské mini hřiště, koš na košíkovou, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, animační programy pro děti i dospělé.

Děti
Dětský klub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kassiopi

Hotel Memento Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kassiopi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kassiopi: Apraos Bay, Katia, Memento Kassiopi Resort, Tea.