Hotel Koulouris Beach, Kavos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kavos

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Hotel s rodinnou atmosférou se nachází v klidné části letoviska Kavos přímo u písčité pláže. Romantické prostředí v okolí mysu Asprokavos je ideální pro relaxaci a odpočinek. Podél pláže lze dojít do rušného centra letoviska, které je vyhlášené svým bohatým nočním životem.
Doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek v kombinaci s možností zábavy v nedalekém centru. Poloha hotelu: centrum letoviska Kavos cca 300 m, hlavní město Korfu cca 45 km, letiště cca 45 km.


Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 50 pokojů, TV koutek, bezpečnostní schránka (za poplatek), restaurace, pool bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje studiového typu s možností přistýlek mají vlastní koupelnu, WC, kuchyňský kout se základním vybavením (vařič, toastovač, varná konvice), ledničku, klimatizaci (za poplatek), balkón nebo terasu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kavos

Hotel Koulouris Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kavos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kavos: Ionian Sea View, Lefkimi, Sea Garden Alexandria Club.